Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
DERIUSDT
0
0
0
DERI
DERIIRT
0
0
0
DERI
Deri Protocol

مختصر از ارز دری پروتکل (DERI)

  • - ارز دیجیتال دری پروتکل با نام شناخته شده ی Deri Protocol و نماد اختصاری DERI در رتبه 1620# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز DERI با قیمت 0.0135281200 تتر و معادل تومانی 913 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دری پروتکل 124,695,829 میباشد.

دری پروتکل چیست؟

قیمت لحظه ای دری پروتکل: 0.013528120 دلار

به عنوان راه حلی برای تبادل غیرمتمرکز مشتقات، دری پروتکل (Deri) با تمام ویژگی های تعیین کننده DeFi و مشتقات مالی در ماهیت خود طراحی گردیده است:

 

· Real DeFi: Deri Protocol گروهی از قراردادهای هوشمند است که بر روی بلاک چین اتریوم مستقر شده است، جایی که تبادل ریسک‌ها کاملاً روی زنجیره انجام می‌گردد.

 

· مشتق واقعی: سود و زیان موقعیت های کاربران با قیمت علامت به روز شده توسط اوراکل محاسبه می شود که دقت را تضمین می کند. موقعیت ها با یک حاشیه حفظ می شوند که اهرم داخلی را فراهم می کند.

 

· ترکیب پذیری: موقعیت ها به عنوان توکن های غیرقابل تعویض (NFT) توکن می شوند، که می توان آنها را نگه داشت، منتقل کرد یا به هر پروژه DeFi دیگری برای اهداف مالی خود وارد کرد (به عنوان بلوک در "بازی لگو" خودشان).

 

· باز بودن: هر کسی می تواند با هر توکن پایه (اما معمولاً با یک استیبل کوین، به عنوان مثال USDT یا DAI) یک استخر راه اندازی کند. یعنی پروتکل هیچ "تراشه داخلی" خاصی را اعمال نمی کند.

 

· سادگی: دری پروتکل (Deri) یک فرآیند معاملاتی بسیار ساده را اتخاذ می کند.

 

· سازگاری: توکن دری پروتکل (Deri) با یکدیگر سازگار است و از سه بلاک چین مختلف از طریق پل Cross-Chain Deri در آن پشتیبانی می کند. (اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و زنجیره اکو هوبی)

 

دری پروتکل (Deri) توکن حاکمیتی آن می باشد و درآمد پروتکل نیز می تواند توکن دری پروتکل (Deri) را از طریق مکانیزم خرید و رایت تغذیه نماید.