Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
DESOIRT
0
0
0
DESO
DESOUSDT
0
0
0
DESO
Decentralized Social

مختصر از ارز دسنترالایزد سوشال (DESO)

  • - ارز دیجیتال دسنترالایزد سوشال با نام شناخته شده ی Decentralized Social و نماد اختصاری DESO در رتبه 265# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز DESO با قیمت 18.4350375200 تتر و معادل تومانی 1,134,760 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دسنترالایزد سوشال 8,884,536 میباشد.

دسنترالایزد سوشال چیست؟

قیمت لحظه ای دسنترالایزد سوشال: 18.4350 دلار

دی ای اس او (DeSo) که مخفف عبارت «اجتماعی غیرمتمرکز» است، بلاک چین به صورت سفارشی از ابتدا تا قدرت ساخته شده و دسته جدیدی از برنامه های اجتماعی غیرمتمرکز را برای کاربران بیشتر مقیاس می دهد. امروز، پستی که به اینستاگرام، تیک تاک یا توییتر ارسال می‌شود، به این شرکت‌ها تعلق دارد، نه سازنده‌ای که آن را پست کرده است. و در نتیجه کسب درآمد بیشتر به این شرکت ها می رسد. در مقابل، دی ای اس او (DeSo) تمام داده‌های خود را در یک بلاک چین عمومی ذخیره می‌کند، به این معنی که هر کسی در جهان می‌تواند گره‌ای را اجرا کند که فید انتخاب‌شده خود را در معرض نمایش قرار دهد. بیش از 100 پروژه دیگر نیز در حال اجرای گره ها و ساختن برنامه ها در دی ای اس او (DeSo) می باشند .

 

علاوه بر این، از آنجایی که دی ای اس او (DeSo) کاملاً منبع باز است، این بازیکنان حتی می‌توانند رابط کاربری خود را سفارشی کنند و الگوریتم‌های سفارشی برای رتبه‌بندی تأثیرگذاران و پست‌ها به گونه‌ای بسازند که به مشتری هدف خاص آنها خدمت کند. بلاک چین دی ای اس او (DeSo) دارای ارز دیجیتال بومی خود به نام دی ای اس او (DeSo) می باشد که کاربران می توانند از آن برای انجام انواع کارها در پلتفرم، از جمله خرید نوع جدیدی از دارایی به نام «کوین های خالق» استفاده نمایند.