Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
DFYNIRT
0
0
0
DFYN
DFYNUSDT
0
0
0
DFYN

مختصر از ارز دی اف وای ان نتورک (DFYN)

  • - ارز دیجیتال دی اف وای ان نتورک با نام شناخته شده ی Dfyn Network و نماد اختصاری DFYN در رتبه 1443# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز DFYN با قیمت 0.0211391200 تتر و معادل تومانی 1,248 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دی اف وای ان نتورک 167,688,518 میباشد.

دی اف وای ان نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای دی اف وای ان نتورک: 0.0211391 دلار

دی اف وای ان (Dfyn) یک پروتکل کاملاً غیرمتمرکز چند زنجیره ای می باشد که برای فعال کردن مبادله توکن ها به جای کتاب های سفارش، به بازارسازان خودکار (AMM) متکی است. هرکسی می‌تواند از صرافی برای مبادله توکن‌ها یا کسب کارمزد با عرضه نقدینگی به استخرهای نقدینگی مختلف استفاده کند. دی اف وای ان (Dfyn) در نهایت گره های AMM را بر روی بلاک چین های چند لایه 1 و لایه 2 مستقر می کند، بنابراین به عنوان یک DEX چند زنجیره ای عمل می کند. یک AMM بدون گاز بسیار سریع است که برای بلاک چین بهینه شده است.

دی اف وای ان (Dfyn) از پل های زنجیره ای پروتکل روتر استفاده می کند تا به طور یکپارچه امکان ارتباط و انتقال ارزش بین گره های مختلف دی اف وای ان (Dfyn) را فراهم کند.

دی اف وای ان (Dfyn) که در حال حاضر یک DEX چند زنجیره ای است، در آینده به یک DEX زنجیره ای متقابل تبدیل می شود که در آن کاربران می توانند در هر شبکه بلاک چین معامله کنند. در آینده، ما قصد داریم اولین لانچ پد لایه 2 را در نوع خود راه اندازی کنیم که به سازندگان اجازه می دهد: توکن ها را روی چندین زنجیره راه اندازی کنند. در دی اف وای ان (Dfyn) لیست شوند. بازی های کشاورزی و جلیقه بدون ابزار کد را آغاز کنند. قراردادهای سهام در دی اف وای ان (Dfyn); در غیاب هزینه‌های بالای ETH، استراتژی‌های لایه 2 IDO را که خلاقانه طراحی شده‌اند، انجام دهند.

توکن ابزار اصلی دی اف وای ان (Dfyn) ، نشانه DFYN، نقش مهمی در عملکرد اکوسیستم دی اف وای ان (Dfyn) ایفا خواهد کرد. انتظار می رود توکن DFYN دارای چندین ابزار کاربردی باشد:

· حکومت

دارندگان توکن DFYN با رای دادن به پیشنهادات دی اف وای ان (Dfyn) در مورد اصلاحات و ارتقاء پروتکل، می توانند از توکن های خود برای مشارکت در مدیریت دی اف وای ان (Dfyn) استفاده کنند.

· تقسیم درآمد

برای هر معامله ای که در دی اف وای ان (Dfyn) انجام می شود، یک کارمزد رقابتی 0.3٪ دریافت می گردد.