Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
DIAUSDT
0
0
0
DIA
DIAIRT
0
0
0
DIA

مختصر از ارز دیا (DIA)

  • - ارز دیجیتال دیا با نام شناخته شده ی DIA و نماد اختصاری DIA در رتبه 590# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز DIA با قیمت 0.5056615300 تتر و معادل تومانی 29,972 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دیا 110,617,604 میباشد.

دیا چیست؟

قیمت لحظه ای دیا: 0.5056615 دلار

دیا (DIA) (دارایی اطلاعات غیرمتمرکز) یک پلتفرم اوراکل منبع باز می باشد که فعالان بازار را قادر می سازد تا داده های قابل اعتماد را منبع، عرضه و به اشتراک بگذارند. هدف دیا (DIA) گرد هم آوردن تحلیلگران داده، ارائه دهندگان داده و کاربران داده است. به طور کلی، دیا (DIA) ​​یک پل قابل اعتماد و قابل تایید بین داده های خارج از زنجیره از منابع مختلف و قراردادهای هوشمند درون زنجیره ای فراهم می کند که می تواند برای ساخت انواع dApp های مالی مورد استفاده قرار گیرد.

توکن حاکمیت دیا (DIA) برای توانمندسازی اکوسیستم گسترده تر DeFi برای ایجاد یک پلتفرم اوراکل کاملاً شفاف و متعلق به جامعه و منبع باز طراحی شده است. توکن حاکمیت دیا (DIA) دارای عملکردهایی مانند موارد زیر است:

1. رأی گیری در مورد مسائل حکومتی

هر موضوعی که مربوط به انجمن و پلتفرم آن باشد که پیامدهای شدیدی داشته باشد با استفاده از نماد حاکمیتی برای رای گیری گذاشته می شود. هر دارنده توکن می تواند شرکت کند و رای خود را به صندوق بیندازد. برای پیشنهاد تغییرات در پلتفرم یا ذینفعان حاکمیتی آن نیاز به نگهداری 1000 توکن دارند. حق رای می تواند به یک ذینفع واگذار گردد.

2. اعتبارسنجی داده ها از طریق شرط بندی

توکن‌های دیا (DIA) را می‌توان برای تشویق اعتبارسنجی اوراکل‌ها، خراش‌ها، روش‌شناسی‌ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد.