Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
EDUUSDT
0
0
0
EDU
EDUIRT
0
0
0
EDU

مختصر از ارز ای دی یو (EDU)

  • - ارز دیجیتال ای دی یو با نام شناخته شده ی Open Campus و نماد اختصاری EDU در رتبه 51# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز EDU با قیمت 0.5352145700 تتر و معادل تومانی 31,687 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ای دی یو 0 میباشد.

ای دی یو چیست؟

قیمت لحظه ای ای دی یو: 0.5352145 دلار

تعداد واحدهای در گردش Open Campus ۱۴۵.۱۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Open Campus معامله می شود، صرافیBinance با سهم %۴۵.۶۲ از حجم معاملات روزانه است.

Open Campus (EDU) یک پروژه بر پایه بلاکچین برای بهبود سیستم آموزشی جهان است. این پروژه با هدف تحول و بهبود سیستم آموزشی جهان به وجود آمده است. EDU از شبکه بلاکچین Ethereum برای اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند و از توکنی با نام EDU برای انجام تراکنش‌ها در شبکه استفاده می‌کند.

 

EDU برای بهبود سیستم آموزشی، به دو محصول اصلی تقسیم می‌شود:

 

1. Open Source Learning Management System: یک سیستم مدیریت آموزشی منبع باز که امکان دسترسی به منابع آموزشی رایگان را برای همه افراد فراهم می‌کند. این سیستم، از تکنولوژی بلاکچین برای ارائه گواهینامه‌های دیجیتالی برای دانش‌آموزان استفاده می‌کند.

 

2. Open Badge Certification System: یک سیستم صدور گواهینامه دیجیتال که امکان ارائه گواهینامه‌های دیجیتالی برای دانش‌آموزان را فراهم می‌کند. این سیستم، از تکنولوژی بلاکچین برای ارائه گواهینامه‌های دیجیتالی برای دانش‌آموزان استفاده می‌کند.

 

با استفاده از EDU، دانش آموزان و مدارس قادر خواهند بود تا به صورت رایگان به منابع آموزشی دسترسی پیدا کنند و در عین حال، با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، از گواهینامه‌های دیجیتالی بهره‌مند شوند. هدف EDU این است که با بکارگیری تکنولوژی بلاکچین، بهبود سیستم آموزشی جهان را بهبود بخشد و دانش آموزان و مدارس را در رسیدن به اهدافشان یاری کند.