Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
EGLDUSDT
0
0
0
EGLD

مختصر از ارز الروند (EGLD)

  • - ارز دیجیتال الروند با نام شناخته شده ی Elrond و نماد اختصاری EGLD در رتبه 83# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز EGLD با قیمت 37.7787235100 تتر و معادل تومانی 2,280,955 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز الروند 26,975,128 میباشد.

الروند چیست؟

قیمت لحظه ای الروند: 37.7787 دلار

الروند (Elrond) یک پروتکل بلاک چین است که به دنبال ارائه سرعت برای معاملات با استفاده از sharding است. این پروژه خود را به عنوان یک اکوسیستم فناوری برای اینترنت جدید توصیف می کند که شامل فین تک، امور مالی غیر متمرکز و اینترنت اشیا می شود. طبق گزارشات، پلتفرم اجرای قراردادهای هوشمند آن قادر به انجام 15000 تراکنش در ثانیه، تاخیر شش ثانیه ای و هزینه معامله 0.001 دلار است.

این بلاک چین دارای یک توکن بومی است که با نام eGold یا EGLD شناخته می شود و برای پرداخت هزینه های شبکه، استیکینگ و پاداش اعتبارسنجان استفاده می شود.

الروند (Elrond) برای اولین بار در آگوست 2019 اعلام شد و شبکه اصلی آن در جولای 2020 فعال شد.

الروند (Elrond) در اواخر سال 2017 توسط برادران بنیامین و لوسیان مینکو (Beniamin and Lucian Mincu) در کنار لوسیان تودئا Lucian Todea) به عنوان راه حلی برای مشکل مقیاس پذیری بلاک چین راه اندازی شد که به نظر آنها مهم ترین مشکلی است که صنعت با آن روبرو است.

قبل الروند (Elrond) ، بنیامین و لوسیان مینکو بنیانگذار MetaChain Capital ، صندوق سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال، و بنیامین مینکو به عنوان مدیرعامل و لوسیان مینکو به عنوان مدیر ارشد فناوری بودند. این دو همچنین بنیانگذار ICO Market Data هستند که مجموعه ای از اطلاعات پیرامون عرضه اولیه سکه است.

چه چیزی الروند (Elrond) را منحصر به فرد می کند؟

الروند (Elrond) خود را یک پلتفرم بلاک چین برای اقتصاد اینترنتی جدید، برنامه های غیر متمرکز و استفاده شرکتی توصیف می کند. نقطه قوت آن مقیاس پذیری بالای آن است.