Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ELFUSDT
0
0
0
ELF
ELFIRT
0
0
0
ELF

مختصر از ارز الف (ELF)

  • - ارز دیجیتال الف با نام شناخته شده ی aelf و نماد اختصاری ELF در رتبه 181# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ELF با قیمت 0.3914614600 تتر و معادل تومانی 24,056 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز الف 731,164,456 میباشد.

الف چیست؟

قیمت لحظه ای الف: 0.3914614 دلار

الف (aelf) یک چارچوب بلاک چین محاسباتی موازی چند زنجیره ای می باشد . الف (aelf) بر تعریف و ارائه ابتدایی‌ترین، ضروری‌ترین و زمان‌برترین برای توسعه اجزای سیستم و ایجاد پیشرفت‌های قابل توجه برای زنجیره‌های موجود در بازار دارای تمرکز می باشد . این سیستم به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا زنجیره ها را برای برآورده کردن نیازهای خود، به ویژه نیازهای تجاری برای صنایع مختلف، سفارش دهند .

 

این شامل ویژگی های اصلی زیر خواهد بود:1. زنجیره اصلی و زنجیره جانبی چند لایه برای رسیدگی به سناریوهای تجاری مختلف. یک زنجیره برای یک مورد استفاده طراحی گردیده است، وظایف مختلف را بر روی چندین زنجیره توزیع می کند و کارایی پردازش را بهبود می بخشد. 2. از طریق پیام با سیستم های بلاک چین خارجی، مانند بیت کوین و اتریوم ارتباط برقرار می نماید . 3. پردازش موازی برای تراکنش های غیر رقابتی و خدمات مبتنی بر ابر 4. مؤلفه‌های اساسی حداقل مجموعه قراردادهای هوشمند Block و Genesis برای هر زنجیره برای کاهش پیچیدگی داده‌ها و دستیابی به سفارشی‌سازی بالا 5. مجوز برای ذینفعان برای تأیید اصلاحات پروتکل، از جمله تعریف مجدد پروتکل اجماع. 6. اجازه پیوستن یا خروج زنجیره‌های جانبی به زنجیره‌های جانبی به صورت پویا بر اساس پروتکل اجماع، و در نتیجه ایجاد رقابت و انگیزه برای بهبود هر زنجیره جانبی

 

. الف (ELF) توکن اصلی در پلتفرم الف (aelf) است که برای کارمزد تراکنش‌ها، کارمزدهای شاخص زنجیره جانبی، سپرده‌گذاری گره‌های تولید، رای‌گیری و پاداش‌های بلاک استفاده می‌گردد.