Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ENJIRT
0
0
0
ENJ
ENJUSDT
0
0
0
ENJ

مختصر از ارز انجین کوین (ENJ)

  • - ارز دیجیتال انجین کوین با نام شناخته شده ی Enjin Coin و نماد اختصاری ENJ در رتبه 175# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ENJ با قیمت 0.2057395000 تتر و معادل تومانی 12,883 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز انجین کوین 1,472,477,310 میباشد.

انجین کوین چیست؟

قیمت لحظه ای انجین کوین: 0.2057395 دلار

انجین کوین (Enjin Coin) پروژه ای از Enjin است، شرکتی که اکوسیستمی از محصولات بازی مبتنی بر بلاک چین را ارائه می دهد. برترین محصول این شرکت Enjin Network است، یک پلتفرم بازی که از طریق آن کاربران می توانند وب سایت ایجاد کنند، چت کنند و فروشگاه های اقلام مجازی را میزبانی کنند.

انجین کوین (Enjin Coin) به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا آیتم های درون بازی را در بلاک چین اتریوم توکنیزه کنند. این پلتفرم ازانجین کوین (Enjin Coin) که یک توکن ERC-20است برای پشتیبانی از دارایی های دیجیتال که با استفاده از انجین کوین (Enjin Coin) منتشر می شود، استفاده می کند، به این معنی که اقلام را می توان با ارزش واقعی‌شان خرید و فروش و معامله کرد.

انجین کوین (Enjin Coin) اولین بار در جولای 2017 معرفی شد و در ژوئن 2018 در شبکه اصلی اتریوم راه اندازی شد.

انجین کوین (Enjin Coin) (ENJ) یک فروشگاه دیجیتال یک ذخیره ارزش دیجیتال است که برای پشتیبانی از دارایی‌های بلاک چین مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده می‌شود. هر دارایی ای که با پلتفرم Enjin ضرب می شود حاوی ENJ است، یک منبع استخراج که در NFT ها قفل شده و از گردش خارج می شود.

هدف اکوسیستم بلاک چین انجین کوین (Enjin Coin) ارائه محصولات نرم افزاری است که توسعه، تجارت، کسب درآمد و بازاریابی با بلاک چین را برای همه آسان می کند.

انجین کوین (Enjin Coin) که در سال 2009 تأسیس شد، ریشه در صنعت بازی دارد و اولین محصول این شرکت، یک پلت فرم بازی به نام Enjin Network است که تعداد کاربران آن در طول یک دهه به 20 میلیون افزایش یافته است.

در سال 2017 انجین کوین (Enjin Coin) پس از یک عرضه اولیه سکه، خود را به عنوان یک توسعه‌دهنده پیشرو در اکوسیستم بلاک چین معرفی کرد و مجموعه‌ای از محصولات نرم‌افزاری را ایجاد کرد که هر کسی را قادر می‌سازد تا به راحتی دارایی‌های بلاک چین را ضرب، مدیریت، تجارت، توزیع و ادغام کند.

انجین به عنوان یک پلتفرم بازی در سال 2009 توسط ماکسیم بلاگوف (Maxim Blagov) و ویتک رادومسکی (Witek Radomski) راه اندازی شد و بلاگوف مدیرعامل این پلتفرم شد و مسئولیت هدایت شرکت را بر عهده گرفت و رادومسکی به عنوان مدیر ارشد فنی و مسئول توسعه فنی محصولات آن مشغول به خدمت شد.

 ایده معرفی بلاک چین به انجین کوین (Enjin Coin) برای اولین بار توسط رادومسکی پس از علاقه مند شدن وی به بیت کوین (BTC) در سال 2012 مطرح شد و در نهایت این شرکت را متقاعد کرد که آن بیت کوین را به عنوان یک گزینه پرداخت بپذیرد. او پس از آشنایی با اتریوم و قراردادهای هوشمند، تصمیم گرفت که نرم‌افزار یکپارچه بلاک چین خود را بسازد. Radomski همچنین نویسنده استاندارد توکن ERC-1155 است، یک استاندارد جدید برای توکن های صادر شده توسط اتریوم که در ژوئن 2018 معرفی شد.

چه چیزی انجین کوین (Enjin Coin) را منحصر به فرد می کند؟

طبق گفته رادومسکی یکی از بنیان‌گذاران انجین کوین (Enjin Coin) ، این پلتفرم از این نظر منحصر به فرد است که هر توکنی که با Enjin Platform، پلتفرم توسعه دارایی بلاک چین این شرکت که در فوریه 2020 راه اندازی شد، ضرب شده باشد، مستقیماً توسط ENJ پشتیبانی می شود. همچنین، بلاگوف اعلام کرده است که این شرکت بر روی گسترش پذیرش میان کاربران متمرکز است و می گوید که آینده ای را تصور می کند که در آن میلیون ها گیمر از آیتم های دیجیتالی که توسط انجین کوین (Enjin Coin) پشتیبانی می شود، استفاده می کنند بدون اینکه حتی از وجود آن اطلاع داشته باشند.