Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ENSUSDT
0
0
0
ENS
ENSIRT
0
0
0
ENS
Ethereum Name Service

مختصر از ارز اتریوم نیم سرویس (ENS)

  • - ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس با نام شناخته شده ی Ethereum Name Service و نماد اختصاری ENS در رتبه 86# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ENS با قیمت 26.1758835000 تتر و معادل تومانی 1,610,973 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اتریوم نیم سرویس 31,594,359 میباشد.

اتریوم نیم سرویس چیست؟

قیمت لحظه ای اتریوم نیم سرویس: 26.1758 دلار

اتریوم نیم سرویس (ENS) یک سیستم نامگذاری توزیع شده، باز و قابل توسعه است که بر اساس بلاک چین اتریوم می باشد.

وظیفه اتریوم نیم سرویس (ENS) این است که نام‌های قابل خواندن برای انسان مانند «alice.eth» را به شناسه‌های قابل خواندن ماشین مانند آدرس‌های اتریوم، دیگر آدرس‌های ارزهای دیجیتال، هش‌های محتوا و ابرداده‌ها نگاشت کند. اتریوم نیم سرویس (ENS) همچنین از «رزولوشن معکوس» پشتیبانی می نماید و امکان مرتبط کردن ابرداده‌ها مانند نام‌های متعارف یا توضیحات رابط را با آدرس‌های اتریوم فراهم می‌نماید.

اتریوم نیم سرویس (ENS) اهدافی مشابه DNS، سرویس نام دامنه اینترنت دارد، اما به دلیل قابلیت ها و محدودیت های ارائه شده توسط بلاک چین اتریوم، معماری متفاوتی دارد. مانند DNS، اتریوم نیم سرویس (ENS) بر روی سیستمی از نام‌های سلسله مراتبی جدا شده از نقاط به نام دامنه‌ها عمل می نماید و صاحب یک دامنه کنترل کاملی بر زیر دامنه‌ها می باشد.

دامنه‌های سطح بالا، مانند «.eth» و «.test» متعلق به قراردادهای هوشمندی به نام ثبت‌کننده هستند که قوانین حاکم بر تخصیص زیر دامنه‌های آن‌ها را مشخص می نمایند. هر کسی می تواند با پیروی از قوانین تحمیل شده توسط این قراردادهای ثبت کننده، مالکیت دامنه ای را برای استفاده خود به دست آورد. اتریوم نیم سرویس (ENS) همچنین از وارد کردن نام‌های DNS که قبلاً متعلق به کاربر برای استفاده در اتریوم نیم سرویس (ENS) است، پشتیبانی می‌نماید.

در مجموع 100 میلیون دلار اتریوم نیم سرویس (ENS) به عنوان نشانه حاکمیتی وجود دارد. دارندگان رمز $ENS به پیشنهادی رأی خواهند داد تا به طور رسمی از دارندگان کلید اصلی این توانایی را بخواهند:

1. کنترل پارامترهای پروتکل، مانند قیمت گذاری .ETH، اوراکل قیمت، و موارد دیگر

2. کنترل وجوه از خزانه موجود جامعه و همچنین دریافت درآمدهای آتی.