Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
EOSUSDT
0
0
0
EOS
EOSIRT
0
0
0
EOS

مختصر از ارز ای او اس (EOS)

  • - ارز دیجیتال ای او اس با نام شناخته شده ی EOS و نماد اختصاری EOS در رتبه 90# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز EOS با قیمت 0.8033699700 تتر و معادل تومانی 47,604 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ای او اس 1,126,468,403 میباشد.

ای او اس چیست؟

قیمت لحظه ای ای او اس: 0.8033699 دلار

ای او اس (EOS) یک پلتفرم است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های غیر متمرکز بسازند که به اختصار DApps نامیده می شود.

هدف این پروژه نسبتاً ساده است: تا آنجا که ممکن است برنامه نویسان از فناوری بلاک چین استقبال کنند - و اطمینان حاصل شود که استفاده از این شبکه راحت تر از سایر رقبا است. در نتیجه  ابزارها و طیف وسیعی از منابع آموزشی برای حمایت از توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه های کاربردی سریع ایجاد کنند، ارائه می شود.

اولویت های دیگر شامل ارائه مقیاس پذیری بیشتر از سایر بلاک چین ها است که برخی از آنها تنها کمتر از دوازده تراکنش را در ثانیه انجام می دهند.

ای او اس (EOS) همچنین قصد دارد تجربه کاربران و مشاغل را بهبود بخشد. در عین حال این پروژه سعی می کند امنیت بیشتری را ایجاد کرده و اصطکاک کمتری برای مصرف کنندگان ایجاد کند، همچنین می تواند انعطاف پذیری و انطباق را برای شرکت ها فراهم کند.

این بلاک چین در ژوئن 2018 راه اندازی شد.

پلتفرم ای او اس( EOS)  توسط شرکت Block.one توسعه یافته است و وایت پیپر آن توسط دانیل لاریمر(Daniel Larimer) و برندان بلومر (Brendan Blumer) نوشته شده است.

هر دو نفر همچنان اعضای تیم اجرایی Block.one هستند، بلومر به عنوان مدیرعامل و دانیل لاریمر به عنوان مدیر ارشد فناوری خدمت می کنند.

چه چیزی ای او اس ( EOS ) را منحصر به فرد می کند؟

تا حدودی می توانید استدلال کنید که ای او اس( EOS ) قصد ایجاد آشنایی برای کاربران خود را دارد. در حالی که EOS.IO احتمالاً در مقایسه با یک پلتفرم مانند Windows یا iOS بهتر است،ای او اس (EOS) ارز رمزنگاری شده ای است که این شبکه را هدایت می کند.

به گفته این شرکت، ای او اس (EOS) این ظرفیت را دارد که خواسته های صدها یا هزاران DApp را برآورده کند - حتی اگر تعداد قابل توجهی از مردم از آنها استفاده می کردند.

لازم به ذکر است که ای او اس (EOS) در بیشتر صرافی ها مانند بایننس، کوین بیس و کراکن موجود بوده و به راحتی می تواند مورد معامله قرار گیرد.