Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ERNIRT
0
0
0
ERN
ERNUSDT
0
0
0
ERN
Ethernity Chain

مختصر از ارز اترنیتی چین (ERN)

  • - ارز دیجیتال اترنیتی چین با نام شناخته شده ی Ethernity Chain و نماد اختصاری ERN در رتبه 409# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ERN با قیمت 6.3027652500 تتر و معادل تومانی 426,529 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اترنیتی چین 20,577,762 میباشد.

اترنیتی چین چیست؟

قیمت لحظه ای اترنیتی چین: 6.30276 دلار

اترنیتی چین (Ethernity Chain) یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران امکان می دهد از محبوبیت روزافزون توکن های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده کنند. توسعه دهندگان آن را به عنوان یک پروژه متقاطع مالی غیرمتمرکز (DeFi) با NFT های تأیید شده در نظر می گیرند. در اکوسیستم اترنیتی چین (Ethernity Chain) ، همه NFT ها را می توان بر روی زنجیره خرید و فروش کرد.

اترنیتی چین (Ethernity Chain) بر روی پلتفرم Polkastarterتامین مالی شد. این پروژه تلاش می کند شرایط مطلوبی را برای همه اعضای فعال جامعه ایجاد کند تا ارزش توکن ای آر ان (ERN) خود را افزایش دهد.

قبل از راه‌اندازی ای آر ان (ERN) ، اترنیتی چین (Ethernity Chain) تحت یک دور سرمایه‌گذاری استراتژیک تحت حمایت Black Edge Capital، Morningstar Ventures، Spark Digital Capital، Woodstock و Genesis Block Ventures قرار گرفت.

اترنیتی چین (Ethernity Chain) که توسط Nick Rose Ntertsas ایجاد شده است، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و فرصت‌هایی را که می‌توانند در اختیار خیریه‌ها و عموم مردم قرار دهند، بررسی می‌کند.

نیک رز نترتساس (Nick Rose Ntertsas)، مدیرعامل و بنیان گذار اترنیتی چین (Ethernity Chain) است. او پیش از این نیز مدیر ارشد دیجیتال در حفاظت از حیات وحش جهانی بوده است. قبل از آن نیز، او چندین پروژه را در صندوق ارز دیجیتال 10X Capital تأسیس کرده است.

چه چیزی اترنیتی چین (Ethernity Chain) (ERN) را منحصر به فرد می کند؟

اترنیتی چین (Ethernity Chain) از طریق مشارکت با چهره‌های برجسته در بلاک‌چین، موسیقی و صنایع سرگرمی، هدف خود را برای محبوب کردن هنر دیجیتال مبتنی بر NFT و حمایت از اهداف خیریه دنبال می‌کند.

اترنیتی چین (Ethernity Chain) به افراد مشهور این امکان را می‌دهد که آثار هنری یا کارت‌های سفارشی تبلیغ کنند و در عین حال برای خیریه‌ها پول جمع‌آوری کنند اترنیتی چین (Ethernity Chain)  راه آسانی را برای هنرمندان، برندها و اینفلوئنسرها به منظور فروش NFT بر روی این پلتفرم ارائه می دهد.