Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ETHIRT
0
0
0
ETH
ETHUSDT
0
0
0
ETH

مختصر از ارز اتریوم (ETH)

  • - ارز دیجیتال اتریوم با نام شناخته شده ی Ethereum و نماد اختصاری ETH در رتبه 2# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ETH با قیمت 3408.4463599900 تتر و معادل تومانی 212,309,567 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اتریوم 120,176,901 میباشد.

اتریوم چیست؟

قیمت لحظه ای اتریوم: 3408.44 دلار

اتریوم (Ethereum) دومین ارز رمزنگاری شده از نظر حجم معاملات است، اما کاربردهای فراوان آن می تواند منحنی یادگیری بسیار بیشتری را برای سرمایه گذاران جدید نسبت به بیت کوین(BTC)ایجاد کند. بیل نوبل، تحلیلگر ارشد فنی در Token Metrics ، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده می گوید: "اتریوم  (Ethereum)دو هدف دارد: یکی اینکه مانند پول عمل می کند و دیگری اینکه می تواند یک ذخیره ارزش باشد."

اتریوم  (Ethereum) یک سیستم بلاک چین متن باز غیر متمرکز است که دارای ارز رمزنگاری شده خود به نام اتر(Ethere) است. به عنوان پلتفرمی برای بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر و همچنین اجرای قراردادهای هوشمند غیر متمرکز عمل می کند.

اتریوم (Ethereum) برای اولین بار در وایت پیپری در سال 2013 توسط ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) توصیف شد. بوترین به همراه دیگر بنیان گذاران، بودجه این پروژه را در یک فروش آنلاین عمومی در تابستان 2014 تأمین کردند. این تیم توانست 18.3 میلیون دلار بیت کوین جمع آوری کند و قیمت اتریوم (Ethereum) در عرضه اولیه سکه (ICO) 0.311 دلار بود.

بنیاد اتریوم (Ethereum)، این بلاک چین را در تاریخ 30 ژوئیه 2015 تحت نمونه اولیه با نام رمز "Frontier" راه اندازی کرد. از آن زمان، چندین به روزرسانی شبکه وجود داشته است - "قسطنطنیه" در 28 فوریه 2019 ، "استانبول" در 8 دسامبر 2019، " Muir Glacier " در 2 ژانویه 2020 ، "برلین" در 14 آوریل 2021 ، و اخیراً در 5 اوت 2021 ، هارد فورک "لندن".

اما باید عنوان کرد که اتریوم  (Ethereum) نیز مانند بزرگراهی برای تامین مالی غیر متمرکز است. » به جای ایجاد ارزش به عنوان یک "طلای دیجیتالی" همانند بیت کوین (BTC) ، اتریوم  (Ethereum) یک پلتفرم نرم افزاری است که بر روی یک بلاک چین اجرا می شود. کاربران می توانند با استفاده از اتر (Ethere)، ارز رمزنگاری شده مرتبط با اتریوم (Ethereum)، با این پلتفرم ارتباط برقرار کنند - یا آن را به عنوان ذخیره ارزش خریداری کرده و نگهداری کنند. اتریوم (Ethereum) معمولاً توسط توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می گیرد، اما افرادی هستند که بر روی این ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کنند تا ارزش آن در طول زمان بیشتر شود. اتریوم (Ethereum) یک فناوری است که به شما امکان می دهد ارز دیجیتال را با هزینه اندکی برای هر کسی ارسال کنید.