Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ETNUSDT
0
0
0
ETN
ETNIRT
0
0
0
ETN

مختصر از ارز الکترونیوم (ETN)

  • - ارز دیجیتال الکترونیوم با نام شناخته شده ی Electroneum و نماد اختصاری ETN در رتبه 453# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ETN با قیمت 0.0048255000 تتر و معادل تومانی 334 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز الکترونیوم 17,969,987,255 میباشد.

الکترونیوم چیست؟

قیمت لحظه ای الکترونیوم: 0.004825500 دلار

الکترونیوم (Electroneum) یک ارز دیجیتال سریع، امن و مبتنی بر موبایل می باشد. این توسعه داده شده است تا به هر کسی، صرف نظر از توانایی فنی، امکان دسترسی آسان به یک ارز دیجیتال را بدهد.

الکترونیوم (Electroneum)از یک سیستم رمزنگاری صدا استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد تا توکن های خود را ارسال و دریافت کنند بدون اینکه تراکنش های آنها به راحتی در بلاک چین آشکار گردد. این تضمین می‌کند که تمام انتقال‌های توکن به‌طور پیش‌فرض کاملاً خصوصی باقی می‌مانند، اما در صورت لزوم، می‌توان با ارائه کلیدهای خاص برای شخص ثالث اثبات کرد.

انتشار  الکترونیوم (Electroneum)v3.0.0.0 تغییرات نسبتاً اساسی را در بلاک چین الکترونیوم (Electroneum) ایجاد کرد، تغییراتی که شامل یک الگوریتم اجماع جدید به نام اثبات مسئولیت و تغییر از یک بلاک چین کامل بدون مجوز به یک بلاک چین تعدیل شده است. اثبات مسئولیت یک لایه شبکه غیرمتمرکز را قادر می‌سازد که توسط سازمان‌های جهانی مسئول که در دنیای واقعی فعالیت می‌کنند و واجد شرایط مشارکت هستند، اداره می‌گردد.

یک بلاک چین تعدیل شده، با الگوریتم اجماع اثبات مسئولیت، به الکترونیوم (Electroneum)Ltd اجازه می دهد تا کنترل بیشتری روی بلاک چین داشته باشد و در عین حال درجه خوبی از عدم تمرکز را حفظ نماید. این در نهایت امنیت را بهبود می بخشد و در عین حال مدل تجاری و اقتصادی بلاک چین را جذاب تر می کند. علاوه بر این ویژگی های اصلی، شامل چند تغییر جزئی می باشد که به عملکرد و مقیاس پذیری بلاک چین کمک می نماید.