Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
EXFIIRT
0
0
0
EXFI
EXFIUSDT
0
0
0
EXFI
Flare Finance

مختصر از ارز فلیر فایننس (EXFI)

  • - ارز دیجیتال فلیر فایننس با نام شناخته شده ی Flare Finance و نماد اختصاری EXFI در رتبه 1589# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز EXFI با قیمت 0.0507589100 تتر و معادل تومانی 3,066 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فلیر فایننس 48,431,572 میباشد.

فلیر فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای فلیر فایننس: 0.0507589 دلار

فلیر فایننس (Flare Finance) اولین پلتفرم مالی غیرمتمرکز درجه سازمانی می باشد که بر روی شبکه فلیر (Flare) ساخته شده است. مجموعه‌ای از محصولات مالی غیرمتمرکز را ارائه می‌کند که به راه‌اندازی شبکه فلیر (Flare) با یک راه‌حل واحد DeFi برای محصولات تجاری و خرده‌فروشی اختصاص دارد. فلیر فایننس (Flare Finance) یک پلتفرم Experimental Finance (ExFi) را در شبکه Canary شبکه Flare Network Songbird راه اندازی کرد.

 

فلیر فایننس (Flare Finance) از قابلیت‌های Web3 استفاده می‌کند تا به مردم این امکان را بدهد که بدون اطمینان از حفظ وجوه خود با محصولات و خدمات ما درگیر شوند. این پروتکل یک سازمان مستقل غیرمتمرکز سازگار با ویژگی های نظارتی KYC و AML می باشد که تجربه قابل اعتمادی را تضمین می کند. مجموعه محصولات متنوع است و شامل؛ کشاورزی بازده، مبادله و تجارت اهرمی، بسته بندی دارایی، وام های همتا به همتا، صندوق های سرمایه گذاری غیرمتمرکز، و استخراج بازده می باشد. این شامل FlareX، FlareFarm و FlareLoans است. بیایید برخی از این محصولات را بررسی کنیم.

فلیر اکس (FlareX) : پلتفرم مبادله و معامله حاشیه اکوسیستم است. این به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا توکن‌های مختلف را به صورت غیرقابل اعتماد مبادله کرده و از آنها استفاده کنند. فلیر اکس (FlareX) از قراردادهای هوشمند غیرقابل تغییر برای تأمین نقدینگی بازارسازان خودکار (AMM) استفاده می کند.

استخرهای نقدینگی: استخرهای نقدینگی فلیر اکس (FlareX) به تقسیم توکن 50/50 نیاز دارند، به این معنی که کاربر باید مقادیر برابر ارزش هر دو توکن را ارائه دهد. پس از تامین نقدینگی، سیستم توکن های LP را برای کاربر ضرب می کند که به عنوان کلید برای باز کردن نقدینگی ارائه شده عمل می کند. کارمزدها در زمان واقعی نسبت به سهم استخر کاربران در هنگام انجام معاملات تعلق می گیرد. فلیر فارم

(FlareFarm): به دارندگان این امکان را می‌دهد تا در مزرعه‌های غیرحضوری و لانچ‌پدهای توکن شرکت نمایند.

ای اکس اف آی (ExFi) یک نشانه جایگزین هزینه، توکن کشاورزی بازده و نشانه حکومت ثانویه می باشد. همچنین ارز اصلی اکوسیستم ای اکس اف آی (ExFi) می باشد. مورد استفاده اصلی آن جایگزینی کارمزدها در فلیر اکس (FlareX) ، رای دادن به جفت‌های جدید و استخرهای نقدینگی در فلیر اکس (FlareX) ، و همچنین رای دادن به پیشنهادات حکومتی جزئی در سیستم فلیر گاورننس (FlareGovernance) می باشد.