Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FARMIRT
0
0
0
FARM
FARMUSDT
0
0
0
FARM
Harvest Finance

مختصر از ارز هاروست فایننس (FARM)

  • - ارز دیجیتال هاروست فایننس با نام شناخته شده ی Harvest Finance و نماد اختصاری FARM در رتبه 613# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FARM با قیمت 75.3899457100 تتر و معادل تومانی 4,449,814 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هاروست فایننس 685,003 میباشد.

هاروست فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای هاروست فایننس: 75.3899 دلار

هاروست فایننس (Harvest Finance) یک پروتکل ییلدفارمینگ با نماد فارم (FARM) است. هاروست فایننس (Harvest Finance) یک بهینه ساز بازده دیفای است که به منظور ایجاد سود، منابع مالی را در اکوسیستم امور مالی غیر متمرکز (دیفای) توزیع می کند. فارم (FARM) یک توکن مبتنی بر اتریوم می باشد که آن را می توان در هاروست فایننس برای فارمینگ بهره و استیکینگ مورد استفاده قرار داد. ادعا شده است که دارندگان فارم (FARM) می توانند در مورد پیشنهادات خزانه عملیاتی فارم (FARM) رای دهند و 5% هزینه را از عملیات برداشت دریافت کنند.

پلتفرم هاروست فایننس (Harvest Finance) در نظر دارد تا در آینده مکانی را در اختیار افرادی قرار دهد که از تکنیک ‌های فارمینگ استفاده می‌ کنند.

هاروست فایننس (Harvest Finance) یک پلتفرم تجمیع ‌کننده سود از زنجیره‌ های بلاک چینی مختلف است. در واقع این پروتکل به‌عنوان واسطه ‌ای برای مشارکت کاربران در پربازده ‌ترین پلتفرم‌ های دیفای عمل می ‌کند. در واقع کار هاروست فایننس دریافت ارز دیجیتال کاربران و سپرده‌ گذاری‌ مداوم آنها در پروتکل ‌های مختلف است.

اعضای تیم هاروست فایننس (Harvest Finance) مدعی هستند که در تلاش هستند تا تکنیک ‌های سودآوری جدید را کشف کنند. پروژه‌ های جدید بدون هیچ وقفه ای ارزیابی می ‌شوند تا مجموعه استراتژی ‌های ییلد فارمینگ موجود در هاروست فایننس (Harvest Finance) افزایش یابد.