Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FETUSDT
0
0
0
FET
FETIRT
0
0
0
FET

مختصر از ارز فچ ای آی (FET)

  • - ارز دیجیتال فچ ای آی با نام شناخته شده ی Fetch.ai و نماد اختصاری FET در رتبه 53# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FET با قیمت 2.3590894600 تتر و معادل تومانی 139,706 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فچ ای آی 848,193,896 میباشد.

فچ ای آی چیست؟

قیمت لحظه ای فچ ای آی: 2.35908 دلار

فچ ای آی (Fetch.ai) ، یک آزمایشگاه هوش مصنوعی مستقر در کمبریج می باشد که در حال ساخت یک پلتفرم یادگیری ماشین غیرمتمرکز بر اساس یک دفتر کل توزیع شده است که امکان اشتراک گذاری، اتصال و تراکنش های امن را بر اساس هر داده در سطح جهانی فراهم می نماید.

شبکه فچ ای آی (Fetch.ai) مبتنی بر یک فناوری منبع باز می باشد که هر کاربر می تواند برای اتصال به شبکه اجرا کند و به قدرت هوش مصنوعی در یک مجموعه داده ایمن در مقیاس جهانی دسترسی پیدا نماید تا وظایف هماهنگی پیچیده در اقتصاد مدرن را انجام دهد.

در این شبکه یک سری از عوامل نرم افزاری نماینده و از طرف صاحبان خود عمل می کنند. این عوامل مستقل برای ارائه خدمات بهینه در اکوسیستم های مختلف، به نفع تامین کنندگان و مصرف کنندگان کار می کنند.

این سیستم پتانسیل گسترده ای در بسیاری از زمینه ها دارد. کاربران خدمات مالی می توانند تجارت را بهینه کنند، شبکه های حمل و نقل عمومی می توانند پیکربندی مجدد شوند، شهرها می توانند هوشمندانه با استفاده شهروندان خود سازگار شوند و شبکه های انرژی می توانند در یک شبکه هوشمند متصل گردند.

توکن FET Utility کلید باز کردن قفل اکوسیستم Fetch است. برای یافتن، ایجاد، استقرار و آموزش عوامل اقتصادی مستقل مورد نیاز است و برای قراردادهای هوشمند، اوراکل ها و تراکنش های مورد نیاز برای ارائه اقتصاد دیجیتال جدید ضروری می باشد.