Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FIROIRT
0
0
0
FIRO
FIROUSDT
0
0
0
FIRO

مختصر از ارز فیرو (FIRO)

  • - ارز دیجیتال فیرو با نام شناخته شده ی Firo و نماد اختصاری FIRO در رتبه 817# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FIRO با قیمت 1.8317293700 تتر و معادل تومانی 108,062 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فیرو 13,706,469 میباشد.

فیرو چیست؟

قیمت لحظه ای فیرو: 1.83172 دلار

فیرو (Firo) که قبلاً Zcoin نام داشت، یک ارز دیجیتال با تمرکز بر تنظیم استانداردهای حفظ حریم خصوصی می باشد . برای ارزی که امکان پرداخت خصوصی و سایر تراکنش های مالی را فراهم می کند قابل استفاده است .

فیرو (Firo) فناوری های مختلفی را به شرح زیر اعمال می کند:

1. تکنولوژی Lelantus

Lelantus یک پروتکل حفظ حریم خصوصی نسل بعدی است که توسط آرام جیوانیان در فیرو (Firo) توسعه یافته است. Lelantus به شما این امکان را می دهد که سکه های خود را بسوزانید، که آنها را در یک مجموعه ناشناس بیش از 65000 پنهان می کند. گیرنده می‌تواند آن را از این استخر ناشناس بازخرید کند، که پیوندهای تراکنش شما و تمام موارد قبلی را که از طریق آن انجام شده است را می‌شکند

2. فناوری سیگما

این تیم بر این باور است که تمام هدف بلاک چین ساخت سیستم هایی است که نیازی به اعتماد ندارند و همین اصل در مورد سیستم حریم خصوصی فیرو (Firo) نیز صدق می کند. سیگما از منحنی‌های 256 بیتی ECC برای اندازه‌های اثبات فقط 1.5 کیلوبایت استفاده می‌کند - بهبودی 17 برابری در فناوری فعلی می باشد. سیگما پیش درآمدی برای Lelantus بود و سنگ‌های پله‌های بسیاری را ایجاد کرد.

3. فناوری قاصدک

Dandelion++ از آدرس IP کاربران محافظت می نماید. قبل از اینکه تراکنش‌های فیرو (Firo) در کل شبکه پخش شوند، تعدادی مرحله تصادفی بین گره‌ها جابجا می‌شوند. به این ترتیب، مبدأ پخش با آدرس های IP کاربران مرتبط می شود.

4. امنیت غیرمتمرکز و منصفانه

الگوریتم ماینینگ Merkle Tree Proof (MTP) فیرو (Firo) ناشناس بودن عملی تراکنش ها را بیشتر تقویت می کند. MTP حافظه فشرده است و از تمرکز ماینرها جلوگیری می نماید. گره ها، با این حال، می توانند این نیاز به حافظه را دور بزنند.