Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FLOKIUSDT
0
0
0
FLOKI
FLOKIIRT
0
0
0
FLOKI

مختصر از ارز فلوکی اینو (FLOKI)

  • - ارز دیجیتال فلوکی اینو با نام شناخته شده ی Floki Inu و نماد اختصاری FLOKI در رتبه 52# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FLOKI با قیمت 0.0001778700 تتر و معادل تومانی 11.138 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فلوکی اینو 9,563,552,542,945 میباشد.

فلوکی اینو چیست؟

قیمت لحظه ای فلوکی اینو: 0.0001778700 دلار

اکوسیستم فلوکی (FLOKI) یک اکوسیستم مبتنی بر جامعه می باشد که هدف آن کنترل امور مالی به مردم از طریق چهار پیشنهاد کلیدی ابزار است:

 

1. بازی Valhalla NFT Metaverse:Valhalla بازی NFT Metaverse FLOKI است که توسط توکن فلوکی (FLOKI) ارائه خواهد شد. Valhalla دارای مکانیک های بازی سطح A در بلاک چین خواهد بود. این شامل تعاملات بازی زنجیره ای و NFT های قابل ارتقا می شود. Valhalla به دلیل مکانیک قوی PlayToEarn که از آن برخوردار می باشد ، کاملا منحصر به فرد خواهد بود. این مکانیکهای PlayToEarn به کاربران اجازه میدهد تا با بازی Valhalla، توکنهای فلوکی (FLOKI) را به دست آورند و جمعآوری کنند، در نتیجه Valhalla را راهی مناسب برای میلیونها نفر برای درآمدزایی می نماید.

 

2. پلتفرم آموزش رمزنگاری دانشگاه فلوکی (FLOKI): دانشگاه فلوکی (FLOKI) در تلاش برای پر کردن شکاف آموزشی کریپتو برای میلیارد کاربر بعدی است که در سال های آینده رمزارز را کشف خواهند کرد. 3.فلوکی (DeFi (FLOKI قصد دارد از طریق مشارکت و ادغام استراتژیک، دسترسی به DeFi را برای صدها هزار دارنده خود فراهم نماید. 4. The FlokiPlaces NFT & Merchandise Marketplace:FlokiPlaces تلاش فلوکی (FLOKI) برای مختل کردن تجارت کریپتو با ایجاد محیطی است که به افراد اجازه می دهد NFTها و کالاها را با ارزهای دیجیتال معامله نمایند. فلوکی (FLOKI) یک توکن چندکاربردی است که به عنوان واسطه تبادل بین شرکت کنندگان در فلوکی (FLOKI) به صورت غیرمتمرکز استفاده می گردد.