Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FLOWIRT
0
0
0
FLOW
FLOWUSDT
0
0
0
FLOW

مختصر از ارز فلو (FLOW)

  • - ارز دیجیتال فلو با نام شناخته شده ی Flow و نماد اختصاری FLOW در رتبه 71# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FLOW با قیمت 0.6418441100 تتر و معادل تومانی 38,582 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فلو 1,511,780,104 میباشد.

فلو چیست؟

قیمت لحظه ای فلو: 0.6418441 دلار

فلو(Flow) یک بلاک چین سریع و غیرمتمرکز است که به‌عنوان پایه‌ای برای نسل جدیدی از بازی‌ها، برنامه‌ها و دارایی‌های دیجیتالی طراحی شده است که به آنها قدرت می‌دهد. فلو(Flow) تنها بلاک چین لایه-یک است که در اصل توسط تیمی ایجاد شده است که به طور مداوم برای پروتکل‌های اینترنت ‌مقیاس و برنامه‌هایی که به تجربه به خصوص کاربران نیاز دارد طراحی شده است مانند.: CryptoKitties، Dapper Wallet، NBA Top Shot.

توکن فلو(Flow) ارز اصلی برای شبکه فلو و بنیان اصلی برای یک اقتصاد دیجیتال جدید، فراگیر و بدون مرز است. اگر فلو زیرساخت دیجیتال باشد، توکن فلو(Flow) سوختی است که این شبکه را تغذیه می کند. فلو (Flow) ارز مورد نیاز برای عملکرد شبکه و تمام برنامه های کاربردی آن است. فلو(Flow) به عنوان یک روش پرداخت و همچنین یک دارایی ذخیره بلندمدت برای کل اقتصاد فلو طراحی شده است. این توکن توسط اعتبار سنج ها، توسعه دهندگان و کاربران برای شرکت در شبکه فلو(Flow) و کسب پاداش استفاده می شود.

فلو(Flow) یک بلاک چین است که از ابتدا برای پذیرش گسترده طراحی شده است و تنها بلاک چینی است که بهبود قابلیت استفاده را در لایه پروتکل ایجاد می کند. توسعه دهندگان برتر و برخی از بزرگ ترین برندهای جهان در حال حاضر بر روی فلو (Flow) ساخته شده اند و تجربیات کاملا جدیدی را با محتوای سطح بالا امکان پذیر می کنند.

فلو(Flow) دارای یک اکوسیستم غنی متشکل از برندهای برتر سرگرمی، استودیوهای توسعه و استارت آپ های سرمایه گذاری شده است. شرکای اکوسیستم فلو(Flow) شامل برندهای IP جهانی مانند Warner Music، Ubisoft، NBA و UFC توسعه دهندگان پیشرو بازی، از جمله Animoca Brands، Sumo Digital و nWay. رهبران رمزارز مانند Circle و Binance. و همچنین چندین پروژه قابل توجه در میان نسل بعدی استارت آپ های با رشد بالا، از جمله Opensea می باشند.

چه چیزی فلو(Flow) را منحصر به فرد می کند؟

فلو(Flow) با یادگیری از راه‌حل‌های موجود و بهبود آنها موارد زیر را ارائه می دهد:

معماری چند نقشی: طراحی فلو(Flow) در نوع خود بی‌نظیر است، که به شبکه اجازه می‌دهد تا برای خدمت به میلیاردها کاربر بدون اشتراک‌گذاری یا کاهش تمرکززدایی اجماع، مقیاس‌پذیر شود.

برنامه نویسی منبع گرا: قراردادهای هوشمند در فلو(Flow) به زبان Cadence، یک زبان برنامه نویسی آسان و ایمن برای دارایی ها و برنامه های رمزنگاری نوشته شده است.

ارگونومی توسعه دهندگان: از قراردادهای هوشمند قابل ارتقا تا Flow Emulator، این شبکه برای کسانی طراحی شده است که می خواهند محصولات ارزشمندی برای جامعه بسازند.

پردازنده مصرف کننده: فلو(Flow) برای مصرف کنندگان اصلی طراحی شده است، با رمپ های پرداختی که مسیری ایمن و کم اصطکاک را از ارزهای فیات به ارزهای دیجیتال امکان پذیر می کند.

Dapper Labs خالق اصلی بلاک چین فلو(Flow) و همچنین Cryptokitties، Dapper و NBA Top Shot بود. Dapper Labs که در سال 2018 تأسیس شد، از فناوری بلاک چین برای ارائه اشکال جدیدی از تعامل دیجیتال برای کاربران در سراسر جهان استفاده می کند. برنامه‌های کاربردی دارای بلاک چین می‌توانند طرفداران را با برندهای مورد علاقه‌شان نزدیک‌تر کنند، به مردم سهمی واقعی در جوامعی بدهند که در آن مشارکت می‌کنند، و راه‌های جدیدی برای مصرف‌کنندگان ایجاد کنند تا خودشان به یک خلق کننده تبدیل شوند. شرکای عمومی Dapper Labs شامل NBA و NBPA، Warner Music Group و UFC هستند. سرمایه گذاران برجسته Dapper Labs عبارتند از: Andreessen Horowitz، Union Square Ventures، Venrock، Google Ventures، Samsung، و بنیانگذاران Dreamworks، Reddit، Coinbase، Zynga و AngelList و غیره.