Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FLUXIRT
0
0
0
FLUX
FLUXUSDT
0
0
0
FLUX

مختصر از ارز فلاکس (FLUX)

  • - ارز دیجیتال فلاکس با نام شناخته شده ی Flux و نماد اختصاری FLUX در رتبه 230# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FLUX با قیمت 0.6532463900 تتر و معادل تومانی 40,916 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فلاکس 348,864,416 میباشد.

فلاکس چیست؟

قیمت لحظه ای فلاکس: 0.6532463 دلار

Flux Ecosystem مجموعه‌ای از خدمات محاسباتی غیرمتمرکز و راه‌حل‌های بلاک چین به‌عنوان یک سرویس است که یک محیط توسعه‌ای غیرمتمرکز، غیرمتمرکز و شبیه به AWS را ارائه می‌نماید. فلاکس (Flux) از یک سکه بومی POW (اثبات کار) برای نیرو بخشیدن به این اکوسیستم استفاده می‌کند، که انگیزه‌ای برای میزبان‌های سخت‌افزار، حاکمیت در زنجیره، و کاهش بازیگر بد از طریق الزامات شرط‌بندی برای اجرای سخت‌افزار فراهم می‌نماید. سیستم عامل فلاکس (Flux) در بالای لینوکس اجرا می گردد تا شبکه را با قدرت محاسباتی با قابلیت دسترسی بالا تأیید شده و محک زده ارائه دهد و از زنجیره بلوکی برای اطمینان از شفافیت در عملیات حاکمیتی استفاده می کند. اپراتورهای فلاکس (Flux) Node می‌توانند پس از ارائه سرمایه لازم فلاکس (Flux) که در کیف پول خود قفل شده است، از بین سه سطح سخت‌افزار مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. این به هر کسی اجازه می دهد تا برای ارائه سخت افزار به شبکه، از هر کجای دنیا، پاداش دریافت نماید.

فلاکس (Flux) ارز دیجیتالی است که به اکوسیستم فلاکس (Flux) ،از جمله یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز عظیم، نیرو می بخشد. فلاکس (Flux) به کاربران امکان کنترل نهادی و خصوصی بر زیرساخت ابری خود را به صورت غیرمتمرکز می دهد.

فلاکس (Flux) مشوق هایی را برای استخراج کنندگان و اپراتورهای FluxNode در شبکه فلاکس (Flux) بسیار مقیاس پذیر فراهم می نماید و ارزی برای خرید منابع و سوخت رسانی به تراکنش ها در شبکه محاسباتی به نام FluxOS می باشد.