Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FORTHIRT
0
0
0
FORTH
FORTHUSDT
0
0
0
FORTH
Ampleforth Governance Token

مختصر از ارز آمفلفورث گاورننس توکن (FORTH)

  • - ارز دیجیتال آمفلفورث گاورننس توکن با نام شناخته شده ی Ampleforth Governance Token و نماد اختصاری FORTH در رتبه 504# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FORTH با قیمت 5.7232953600 تتر و معادل تومانی 386,482 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آمفلفورث گاورننس توکن 14,997,390 میباشد.

آمفلفورث گاورننس توکن چیست؟

قیمت لحظه ای آمفلفورث گاورننس توکن: 5.72329 دلار

پروتکل آمپلفورث گاورننس توکن (FORTH) از طریق یک سری مراحل متوالی اداره می گردد که هر کدام سطوح افزایش اجماع جامعه را نشان می دهد. پیشنهادها و ایده‌ها در اختلاف یا انجمن عمومی ما ظاهر می‌شوند و زمانی که به صورت زنجیره‌ای اجرا می‌شوند نهایی می‌شوند. پیشرفت اجماع الزام آور فزاینده را می توان در زیر مشاهده کرد.

 

به طور کلی، مراحل فرآیند حاکمیت به شرح زیر می باشد:

مرحله 1. بحث

بالاترین سطح بحث ها ممکن است  در بسیاری از مکان‌ها از جمله (اما نه محدود به) کانال #حکومت در اختلاف، انجمن حکومت، رسانه‌های اجتماعی یا DAOهای جامعه، ایده‌ها مطرح گردند. هنگامی که به نظر می رسد حمایت عمومی کافی وجود دارد، یک قهرمان ممکن است این ایده را با ارائه یک پیشنهاد بهبود آمپلفورث گاورننس توکن (FORTH(AIP) یا پیشنهاد تغییر پیکربندی (ACCP) رسمی کند.

مرحله 2. پیشنهادات (AIP / ACCP)

AIP و ACCP اسناد رسمی هستند که تغییرات پیشنهادی در پروتکل یا پیکربندی پروتکل را توصیف می کنند.

مرحله 3. بحث هدفمند

هر پروپوزال دارای یک موضوع اختصاصی github است که در آن بحث نتیجه محور در آن صورت می گیرد. هدف در این مرحله نهایی کردن هرگونه مشکل حل نشده و رسمی کردن اجماع خارج از زنجیره می باشد.

مرحله 4. سیگنالینگ خارج از زنجیره

اگر مرحله قبلی به اجماع آشکار نرسید، احساسات ممکن است به روشی غیر الزام آور از طریق سیگنال دهی خارج از زنجیره از دارندگان توکن جمع آوری گردد. این بینش بیشتری را در مورد احتمال نتیجه نهایی رای الزام آور با استفاده از قدرت رای گیری واقعی فراهم می کند.

مرحله 5. توسعه فنی

الزامات در کد پیاده‌سازی می‌شوند، در testnet راه‌اندازی می‌شوند و برای امنیت ممیزی می‌شوند.

مرحله 6. رای الزام آور / استقرار (کار در حال انجام)

تغییرات سیستم در حال حاضر توسط یک قرارداد multisig کنترل می شود. این در نهایت با رای گیری عمومی از دارندگان توکن جایگزین خواهد شد.

توکن آمپلفورث گاورننس توکن (FORTH) یک توکن حکومتی جدید است که اکوسیستم Ample را با قرار دادن کنترل پروتکل در دستان جامعه تکمیل می کند. با استفاده از توکن  آمپلفورث گاورننس توکن (FORTH) ، دارندگان می توانند در مورد تغییرات پروتکل رای دهند.