Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FOXUSDT
0
0
0
FOX
FOXIRT
0
0
0
FOX
Shapeshift FOX Token

مختصر از ارز شیپ شیفت فاکس توکن (FOX)

  • - ارز دیجیتال شیپ شیفت فاکس توکن با نام شناخته شده ی Shapeshift FOX Token و نماد اختصاری FOX در رتبه 704# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FOX با قیمت 0.1068947200 تتر و معادل تومانی 7,230 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز شیپ شیفت فاکس توکن 377,154,162 میباشد.

شیپ شیفت فاکس توکن چیست؟

قیمت لحظه ای شیپ شیفت فاکس توکن: 0.1068947 دلار

شیپ شیفت (ShapeShift) یک پلتفرم غیرمتمرکز برای تجارت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال از طریق رابط های وب و موبایل می باشد. از ژوئیه 2021،

 

شیپ شیفت (ShapeShift) راه خود را به سمت دولت غیرمتمرکز آغاز کرد. برای ما روشن شده است که تمرکززدایی تنها راه دستیابی به مالی بدون مرز و تغییر ناپذیر می باشد. بنابراین، غیرمتمرکز کردن شیپ شیفت (ShapeShift) نحوه انتخاب ما برای حفظ وفاداری به اصولی است که ابتدا توسط ساتوشی و وایت پیپر بیت کوین ایجاد شد.

 

توکن فاکس (FOX) همیشه روش شیپ شیفت (ShapeShift) برای ارائه ابزار اضافی به کسانی می باشد که از پلتفرم و انجمن شیپ شیفت (ShapeShift) پشتیبانی می کنند (شروع بدون کارمزد معاملاتی در سال 2019). اکنون، فاکس (FOX) در حال تبدیل شدن به کل ساختار کنترل و مالکیت پروژه است. به غیر از حاکمیت، فاکس (FOX) همیشه یک توکن "Perpetual Utility" بوده است - آنها تا زمانی که آنها را در کیف پول خود نگه داری نمایید مزایایی را ارائه می دهند:

 

هنگامی که مردم در شیپ شیفت (ShapeShift) معامله می کنند، باران به دارندگان فاکس (FOX) با رمزنگاری رایگان پاداش می دهد. هرچه فاکس (FOX) بیشتری نگه دارید، شانس بیشتری برای برنده شدن جایزه Rainfall دارید.

 

فاکس (FOX) Fuel: بازپرداخت هزینه های گازمی باشد .