Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FSNUSDT
0
0
0
FSN
FSNIRT
0
0
0
FSN

مختصر از ارز فیوژن (FSN)

  • - ارز دیجیتال فیوژن با نام شناخته شده ی Fusion و نماد اختصاری FSN در رتبه 986# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FSN با قیمت 0.1762707500 تتر و معادل تومانی 12,264 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فیوژن 76,331,427 میباشد.

فیوژن چیست؟

قیمت لحظه ای فیوژن: 0.1762707 دلار

فیوژن (FUSION) ، یک اکوسیستم قابل همکاری برای نوآوری های مالی می باشد . این تیم فیوژن (FUSION) را برای عصر ارزهای دیجیتال آماده کرده است. فیوژن (FUSION) با ایجاد یک لایه مدیریت کنترل در بالای توکن های مختلف از طریق مدیریت توزیع شده کلیدهای خصوصی توکن و با ارائه پورت ها هم برای سازمان های مرکزی و هم برای منابع داده خارجی، مقادیر مختلف را به هم متصل می کند و از این طریق مشکل کلیدی عدم کفایت را حل می نماید. قابلیت همکاری اینترنت شامل ارزش های فعلی

فیوژن (FUSION) می باشد . این رمزارزهایی را که امروزه وجود دارند و در آینده نیز وجود خواهند داشت، ادغام می‌کند، سازمان‌های متمرکز و غیرمتمرکز را به هم متصل می‌کند، مکانیسم‌های احراز هویت و مکانیسم‌های معاملاتی ناشناس را در خود جای می‌دهد و داده‌های درون زنجیره‌ای و داده‌های خارج از زنجیره را معرفی می‌کند. فیوژن (FUSION) در حال بازسازی می باشد .

چشم انداز فیوژن (FUSION) ایجاد یک زنجیره عمومی در سطح پلتفرم در عصر رمزنگاری مالی است که به عنوان یک زیرساخت کلیدی برای انتقال ارزش می تواند انواع ارزش ها را به هم متصل کند، عملکردهای مالی کاملی را ارائه دهد، با جوامع و نشانه های مختلف ارتباط برقرار کند و سازمان های متمرکز و غیرمتمرکز را پل کند. تا هر چه زودتر اینترنت ارزش ها را بیاوریم.

به منظور تحقق چشم انداز پلتفرم فراگیر ارز دیجیتال، فیوژن (FUSION) پروژه توکن اف اس ان Fusion (FSN) را طراحی کرده و ساختار توزیع فیوژن (FUSION) را برای پایدار ساختن پروژه طراحی کرده است.

کاربردهای اصلی اف اس ان (FSN): سهامداری، تامین نقدینگی، اشتراک سود، گاز ضروری می باشد .