Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FTMIRT
0
0
0
FTM
FTMUSDT
0
0
0
FTM

مختصر از ارز فانتوم (FTM)

  • - ارز دیجیتال فانتوم با نام شناخته شده ی Fantom و نماد اختصاری FTM در رتبه 52# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FTM با قیمت 0.5687478600 تتر و معادل تومانی 34,981 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فانتوم 2,803,634,836 میباشد.

فانتوم چیست؟

قیمت لحظه ای فانتوم: 0.5687478 دلار

فانتوم (Fantom) یک پلتفرم قرارداد هوشمند گرافیکی غیر حلقه ای (DAG) است که با استفاده از الگوریتم اجماع سفارشی خود خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به توسعه دهندگان ارائه می دهد.

هدف فانتوم (Fantom) همراه با توکن داخلی FTM ، حل مشکلات مربوط به پلتفرم های قرارداد هوشمند، به ویژه سرعت معاملات است، که توسعه دهندگان می گویند آنها به کمتر از دو ثانیه کاهش یافته است.

بنیاد فانتوم (Fantom) که بر عرضه محصولات فانتوم (Fantom) نظارت می کند، ابتدا در سال 2018 ایجاد شد و OPERA، شبکه اصلی فانتوم (Fantom) در دسامبر 2019 راه اندازی شد.

بنیاد فانتوم (Fantom) توسط دانشمند کامپیوتر کره جنوبی دکتر Ahn Byung Ik تاسیس شد. در حال حاضر، مدیرعامل این پلتفرم مایکل کنگ (Michael Kong) است.

تیم پشتیبان فانتوم (Fantom) تجربه گسترده ای در زمینه توسعه بلاک چین کامل دارد و هدف آن ایجاد یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که از مقیاس پذیری، غیر متمرکز بودن و امنیت برخوردار است.

طبق وب سایت رسمی آن، تیم فانتوم (Fantom) همچنین متشکل از مهندسان متخصص، دانشمندان، محققان، طراحان و کارآفرینان است.

چه چیزی فانتوم (Fantom) را منحصر به فرد می کند؟

فانتوم (Fantom) تلاش می کند تا از یک مکانیسم اجماع جدید مبتنی بر اسکرچ برای تسهیل DeFi و خدمات مرتبط با آن بر اساس قراردادهای هوشمند استفاده کند.

این مکانیسم یعنی Lachesis ، ظرفیت بسیار بالاتری را به همراه دارد و دو ثانیه نهایی تراکنش را همراه با بهبود امنیت در پلتفرم های سنتی مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام (PoS) ارائه می دهد.

مطابق با اتریوم، این پروژه برای توسعه دهندگانی که به دنبال راه حل های غیرمتمرکز هستند جذاب است. طبق ادبیات رسمی فانتوم (Fantom) ، مأموریت آن "ایجاد سازگاری بین همه دستگاه های معاملاتی در سراسر جهان" است.

توکن بومی آن FTM، ستون فقرات معاملات را تشکیل می دهد.

فانتوم (Fantom) از طریق فروش توکن در سال 2018 ، تقریبا 40 میلیون دلار برای تأمین سرمایه توسعه جمع آوری کرد.