Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FTTIRT
0
0
0
FTT
FTTUSDT
0
0
0
FTT

مختصر از ارز اف تی ایکس توکن (FTT)

  • - ارز دیجیتال اف تی ایکس توکن با نام شناخته شده ی FTX Token و نماد اختصاری FTT در رتبه 129# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FTT با قیمت 1.6279799100 تتر و معادل تومانی 96,465 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اف تی ایکس توکن 328,895,104 میباشد.

اف تی ایکس توکن چیست؟

قیمت لحظه ای اف تی ایکس توکن: 1.62797 دلار

اف تی اکس (FTX) یک صرافی مشتقات ارز دیجیتال می باشد که معاملات آتی، توکن های اهرمی و معاملات OTC را ارائه می نماید. در حال حاضر، صرافی‌های آتی دارای نقص‌های فلج‌کننده بسیاری هستند که فضا را در عقب نگهداری می نمایند. ماموریت اف تی اکس (FTX) حل این مشکلات و حرکت دادن فضای مشتقات به سمت تبدیل شدن به درجه سازمانی می باشد.

 

مدل کسب و کار اف تی اکس (FTX)  به شرح زیر می باشد 1. پیشگیری از بازگشت :

 

مقدار قابل توجهی از وجوه مشتری در سایر مبادلات مشتقه توسط زیان اجتماعی ادعا شده است.

 

2. استخر وثیقه متمرکز + تسویه استیبل کوین جهانی: با مبادلات آتی موجود، وثیقه در بسیاری از توکن‌ها و کیف‌پول‌های حاشیه جداگانه تقسیم می‌گردد.

 

3. توکن‌های اهرمی: این توکن‌ها به معامله‌گران اجازه می‌دهند تا موقعیت‌های کوتاه یا اهرمی را بدون نیاز به حاشیه معامله قرار دهند.

 

اف تی اکس توکن (FTT) ستون فقرات اکوسیستم اف تی اکس (FTX) است. اف تی اکس (FTX) طرح های تشویقی را برای افزایش اثرات شبکه و تقاضا برای اف تی اکس توکن (FTT) و کاهش عرضه در گردش خود طراحی کرد.

 

کاربرد اف تی اکس توکن (FTT) به شرح زیر است:

 

1. Token Burn: یک سوم تمام هزینه های ایجاد شده در اف تی اکس (FTX) برای خرید مجدد اف تی اکس توکن (FTT) استفاده می گردد، تا زمانی که حداقل نیمی از کل اف تی اکس توکن (FTT) سوزانده شود. هر اف تی اکس توکن (FTT) خریداری شده از این طریق سوزانده می شود.

 

 

 

 2. وثیقه: اف تی اکس توکن (FTT) را می توان به عنوان وثیقه برای موقعیت های آتی و معاملات حاشیه استفاده کرد. 3. تخفیف در کارمزدهای معاملاتی: مشتریانی که مقدار مشخصی از اف تی اکس توکن (FTT) را برای یک دوره زمانی در اختیار دارند، کارمزدهای آتی اف تی اکس (FTX) کمتری دریافت خواهند کرد.

 

4. تخفیف های OTC: مشتریانی که به اندازه کافی اف تی اکس توکن (FTT) دارند، از تمام معاملات OTC خود در اف تی اکس (FTX) تخفیف دریافت می نمایند.

 

5. رایت OTC: خرید مجدد و سوزاندن اف تی اکس توکن (FTT) بر اساس حجم OTC و درآمد از پورتال FTX OTC انجام خواهد گردید.