Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FXIRT
0
0
0
FX
FXUSDT
0
0
0
FX

مختصر از ارز فانکشن اکس (FX)

  • - ارز دیجیتال فانکشن اکس با نام شناخته شده ی Function X و نماد اختصاری FX در رتبه 557# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FX با قیمت 0.1139766200 تتر و معادل تومانی 7,005 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فانکشن اکس 408,520,357 میباشد.

فانکشن اکس چیست؟

قیمت لحظه ای فانکشن اکس: 0.1139766 دلار

تابع X یا فانکشن اکس (f(x)) یک اکوسیستم می باشد که به طور کامل روی بلاک چین و برای آن ساخته شده است. همه چیز در فانکشن اکس (f(x))  (از جمله کد منبع برنامه، پروتکل انتقال و سخت افزار) کاملا غیر متمرکز و امن می باشد.

تابع X از پنج جزء اصلی تشکیل شده است: فانکشن اکس (f(x)) دفتر کل توزیع شده (Blockchain) مجموعه ای از الگوریتم های اجماع در قالب یک دفتر کل توزیع شده است. سیستم عامل فانکشن اکس (f(x))  یک سیستم عامل تغییر یافته با اندروید است که با بلاک چین نیز سازگار می باشد. فانکشن اکس (f(x)) FXTP یک پروتکل انتقال برای شبکه غیرمتمرکز می باشد. فانکشن اکس (f(x)) IPFS یک پروتکل و شبکه است که برای ذخیره داده ها در یک سیستم توزیع شده طراحی شده است. فانکشن اکس (f(x)) Docker یک برنامه کامپیوتری است که برای آسان‌تر ساختن، استقرار و اجرای برنامه‌ها طراحی گردیده است.

هر پنج مؤلفه یک هدف واحد را دنبال می کنند که عبارت است از غیرمتمرکز کردن کلیه خدمات، برنامه ها، وب سایت ها، ارتباطات و مهمتر از همه، داده ها.

فانکشن اکس (f(x))  کوین «ارز» بومی بلاک چین و اکوسیستم فانکشن اکس (f(x)) است. خدمات ارائه شده در اکوسیستم با سکه فانکشن اکس (f(x))  انجام می گردد: خریدهای درون برنامه ای، تماس های بلاک چین، ایجاد قراردادهای هوشمند، هزینه های تراکنش، تبلیغات، هزینه های میزبانی و غیره.

برای ارائه دهندگان خدمات: برای دریافت پول توسط توسعه دهندگان، شرکت ها و مصرف کنندگان برای ارائه گره های ذخیره سازی، DDocker و افزایش سرعت اتصالات شبکه.

برای مصرف کنندگان: پرداخت هزینه خدمات برای استفاده از DApps، گره ها، منابع شبکه، راه حل های ذخیره سازی و سایر خدمات در اکوسیستم فانکشن اکس (f(x)).

برای توسعه دهندگان: برای پرداخت هزینه خدمات و منابع ارائه شده در اکوسیستم مانند ایجاد قرارداد هوشمند، ذخیره فایل (پرداخت به ارائه دهنده خدمات IPFS)، میزبانی کد (پرداخت به ارائه دهنده خدمات DDocker)، تبلیغات (پرداخت به توسعه دهندگان دیگر) و موارد دیگر. برای دریافت پول توسط شرکت ها یا سازمان هایی که به خدمات توسعه دهنده نیاز دارند.

برای شرکت ها یا سازمان ها: برای پرداخت هزینه های خدمات، هزینه های توسعه دهنده و تبلیغات. هزینه خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان بر حسب سکه فانکشن اکس (f(x)) محاسبه می گردد.

برای سازندگان تلفن و سخت افزار: پرداخت هزینه سفارشی سازی سیستم عامل فانکشن اکس (f(x)). توجه: ما قصد داریم تنها چند هزار گوشی پرچمدار XPhone بسازیم و بقیه را به تولیدکنندگان شخص ثالث بسپاریم تا با استفاده از سیستم عامل ما بیشتر بسازند.

برای مؤسسات مالی: برای دریافت خدمات مالی که برای اکوسیستم ارائه شده است .