Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
FXSUSDT
0
0
0
FXS
FXSIRT
0
0
0
FXS

مختصر از ارز فرکس شیر (FXS)

  • - ارز دیجیتال فرکس شیر با نام شناخته شده ی Frax Share و نماد اختصاری FXS در رتبه 188# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز FXS با قیمت 4.3586291800 تتر و معادل تومانی 258,337 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز فرکس شیر 79,367,383 میباشد.

فرکس شیر چیست؟

قیمت لحظه ای فرکس شیر: 4.35862 دلار

فرکس شیر (Frax) یک پروتکل استیبل کوین کسری-الگوریتمی می باشد. فرکس شیر (Frax) منبع باز، بدون مجوز و کاملاً زنجیره ای است. هدف نهایی پروتکل فرکس شیر (Frax) ارائه پول الگوریتمی بسیار مقیاس پذیر و غیرمتمرکز به جای دارایی های دیجیتال با عرضه ثابت مانند BTC می باشد.

فرکس شیر (Frax) یک پارادایم جدید در طراحی استیبل کوین است. ویژگی های آن عبارتند از:

Fractional-Algorithmic: فرکس شیر (Frax) یک استیبل کوین است که بخش هایی از عرضه آن توسط وثیقه و بخش هایی از الگوریتم عرضه پشتیبانی می گردد. این بدان معناست که فرکس شیر (Frax) استیبل کوینی است که بخشی از عرضه آن شناور/بدون پشتوانه می باشد. استیبل کوین فرکس شیر (Frax) از مکانیسم پایداری «جزئی-الگوریتمی» نامگذاری شده است. نسبت وثیقه و الگوریتمی بستگی به قیمت گذاری بازار برای استیبل کوین فرکس شیر (Frax) دارد. اگر فرکس شیر (Frax) با قیمت بالای 1 دلار معامله می شود، پروتکل نسبت وثیقه را کاهش می دهد. اگر فرکس شیر (Frax) کمتر از 1 دلار معامله شود، پروتکل نسبت وثیقه را افزایش می دهد.

غیرمتمرکز و به حداقل رساندن حکومت: جامعه تحت حکومت است و بر رویکرد الگوریتمی بسیار مستقل و بدون مدیریت فعال تأکید دارد.

اوراکل‌های کاملاً زنجیره‌ای: Frax v1 از اوراکل‌های Uniswap (ETH، USDT، USDC میانگین قیمت‌ها) و Chainlink (قیمت USD) استفاده می‌کند.

دو توکن: فرکس شیر (Frax) یک استیبل کوین است که باند محکمی در حدود 1 دلار به ازای هر سکه را هدف قرار می دهد. سهام فرکس شیر (Frax) نشانه حاکمیتی است که کارمزدها، درآمدهای حق امضا و ارزش اضافی وثیقه را تعلق می‌گیرد.

توکن فرکس شیر (FXS) توکن غیر پایدار و کاربردی در پروتکل می باشد . که این به معنای ناپایدار بودن و داشتن حقوق حاکمیت و همه ابزارهای سیستم می باشد.