Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
GMEEIRT
0
0
0
GMEE
GMEEUSDT
0
0
0
GMEE

مختصر از ارز گیم (GMEE)

  • - ارز دیجیتال گیم با نام شناخته شده ی GAMEE و نماد اختصاری GMEE در رتبه 1053# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز GMEE با قیمت 0.0163499100 تتر و معادل تومانی 1,135 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز گیم 651,469,589 میباشد.

گیم چیست؟

قیمت لحظه ای گیم: 0.016349910 دلار

گیم (GMEE) یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد می باشد که شامل موارد زیر است:

 

برنامه Arc8: Arc8 یک تجربه بازی موبایلی با آدرنالین بالا است که مسابقات بازی مبتنی بر مهارت را در بازی‌های سبک معمولی ارائه می‌کند. این تجربه توسط رمز گیم (GMEE) ارائه می شود که برای هزینه ها و جوایز ورود به مسابقات استفاده می گردد. Arc8 عناصر بازی برای کسب درآمد را در بلاک چین با جوایزی که در بین ماموریت‌های روزانه و پاداش‌های رتبه‌بندی فصل توزیع می‌شود، معرفی می‌کند. ARENA ها املاک و مستغلات مجازی (NFT) هستند که جامعه را قادر می سازد مسابقات سفارشی را اجرا کند.

 

G-Bots: کلکسیون‌های NFT با مضمون ربات در بلاک چین، قابل ارتقا و مبادله هستند که به صاحبان خود در هنگام بازی در Arc8 جوایزی اعطا می‌کنند و به عنوان شخصیت‌های بازی در بازی‌های اختصاصی و کسب درآمد خود عمل می‌کنند. این تجربه توسط رمز گیم (GMEE) ایجاد می گردد که برای خرید شخصیت، ارتقاء، ورودی مسابقات و جوایز استفاده می شود.

 

برنامه جوایز: برنامه جوایز یک برنامه بازی در iOS، اندروید و وب با بیش از 80 بازی به سبک معمولی و مدل کسب و کار با پشتیبانی از تبلیغات است. برنامه جوایز در سال 2015 راه اندازی شد و 30 میلیون کاربر بازی را جذب کرد که بیش از 4.7 میلیارد گیم پلی بازی کردند. توکن گیم (GMEE) به عنوان یک جایزه مکمل برای بازیکنان و راهی برای ورود مخاطبان رایگان فعلی به تجربه بلاک چین بازی برای کسب درآمد معرفی خواهد شد.

 

توکن گیم (GMEE) (GMEE) یک توکن ابزاری است که به‌منظور ارز دسترسی، اقدام و حاکمیت در بازی‌های پشتیبانی شده بازی برای کسب درآمد ارائه شده در پلتفرم گیم (GMEE) طراحی شده است. توکن گیم (GMEE) به دارندگان این امکان را می‌دهد تا وارد مسابقات مبتنی بر مهارت، خرید و ارتقاء شخصیت‌های بازی، املاک مجازی و سایر آیتم‌های درون بازی شوند، و همچنین در لایه حاکمیتی اکوسیستم شرکت کنند که اجازه رای‌گیری بر روی نقشه راه پلتفرم، محتوای بازی جدید و ایجاد استخرهای جایزه را می‌دهد.