Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
GMTUSDT
0
0
0
GMT
GMTIRT
0
0
0
GMT
Green Metaverse Token

مختصر از ارز گرین متاورس توکن (GMT)

  • - ارز دیجیتال گرین متاورس توکن با نام شناخته شده ی Green Metaverse Token و نماد اختصاری GMT در رتبه 325# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز GMT با قیمت 0.1598390600 تتر و معادل تومانی 9,585 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز گرین متاورس توکن 401,643,157 میباشد.

گرین متاورس توکن چیست؟

قیمت لحظه ای گرین متاورس توکن: 0.1598390 دلار

اس تی ای پی ان (STEPN) یک برنامه سبک زندگی Web3 با عناصر Game-Fi و Social-Fi داخلی می باشد . اس تی ای پی ان (STEPN) حول یک فعالیت ضروری روزانه برای اکثر مردم ساخته شده است . کاربران خود را به NFT در قالب کفش کتانی مجهز می کنند. با پیاده‌روی، دویدن یا دویدن در فضای باز، کاربران ارز بازی را به دست می‌آورند که می‌توان از آن در بازی استفاده کرد یا برای سود آن را نقد کرد. اس تی ای پی ان (STEPN) با Game-Fi قصد دارد میلیون‌ها نفر را به سمت سبک زندگی سالم‌تر سوق دهد، با تغییرات آب و هوایی مبارزه کند و مردم را به وب 3.0 متصل کند، در حالی که به طور همزمان به جنبه Social-Fi آن وابسته است تا یک پلتفرم طولانی‌مدت ایجاد کند که محتوای وب 3.0 تولید شده توسط کاربر را تقویت نماید. جی ام تی

(GMT) Green Metaverse Token نشانه حاکمیت اس تی ای پی ان (STEPN) می باشد. جی ام تی (GMT) توسط: (1) مشارکت در حکومت (2) گزینه گیرنده نتیجه رأی گیری است. (3) سفارشی سازی کفش ورزشی. (4) تسطیح کفش ورزشی سطح 28 - 30. (5) کفش کتانی نادر تا افسانه ای ضرب کردن کفش. (6) ارتقاء سطح 4 - 9 Gem. (7) بازنشانی ویژگی‌های کفش ورزشی سوزانده می شود.

2٪ کارمزد معامله بازار برای تیم محفوظ می باشد تا عملیات خود را حفظ کند، حداقل 5٪ از کارمزد معامله به اکوسیستم اس تی ای پی ان (STEPN) بازگردانده می شود. مالیات دیگری که توسط اس تی ای پی ان (STEPN) جمع‌آوری می‌شود به یک استخر خزانه‌داری منتقل می‌شود، که تصمیم گیری بر عهده سهامدار جی ام تی (GMT) است.