Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
GOALIRT
0
0
0
GOAL
GOALUSDT
0
0
0
GOAL

مختصر از ارز گول توکن (GOAL)

  • - ارز دیجیتال گول توکن با نام شناخته شده ی GOAL token و نماد اختصاری GOAL در رتبه 7876# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز GOAL با قیمت 0.0230967700 تتر و معادل تومانی 1,382 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز گول توکن 0 میباشد.

گول توکن چیست؟

قیمت لحظه ای گول توکن: 0.0230967 دلار

ارز GOAL

GOAL یک رمزارز است که در سال ۲۰۲۱ با هدف ایجاد یک ارز دیجیتال برای تسهیل تراکنش های مالی در صنعت فوتبال ایجاد شده است. این رمزارز بر پایه فناوری بلاکچین ساخته شده است و از شبکه اتریوم استفاده می کند.

 

هدف اصلی GOAL، ارائه یک راهکار برای مالیات برداشتن از تراکنش های صورت گرفته در صنعت فوتبال است. با استفاده از GOAL، باشگاه ها و بازیکنان می توانند تراکنش های خود را بدون هزینه های اضافی و با سرعت بالا انجام دهند. همچنین، GOAL امکاناتی برای پرداخت امن و شفاف در تراکنش های مالی فراهم می کند و به کاربران اجازه می دهد تا بدون واسطه و بدون هزینه های اضافی، تراکنش های مالی را انجام دهند.

 

GOAL از تکنولوژی بلاکچین استفاده می کند که امنیت و شفافیت بالایی را در تراکنش های مالی ارائه می دهد. همچنین، GOAL از قرارداد هوشمند استفاده می کند که به کاربران اجازه می دهد تا بدون واسطه، مشخصات و شرایط تراکنش های خود را تعیین کنند.

 

GOAL توسط یک تیم توسعه دهنده در انگلستان ساخته شده است و در حال حاضر دربورس‌های رمزارزی مانند UniSwap و BitMart معامله می‌شود. همچنین، GOAL قابل استفاده در صنعت فوتبال است و برخی باشگاه‌های فوتبال اروپایی به آن پشتیبانی می‌کنند.