Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
GOGIRT
0
0
0
GOG
GOGUSDT
0
0
0
GOG
Guild of Guardians

مختصر از ارز گیلد اف گواردینس (GOG)

  • - ارز دیجیتال گیلد اف گواردینس با نام شناخته شده ی Guild of Guardians و نماد اختصاری GOG در رتبه 459# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز GOG با قیمت 0.1877258600 تتر و معادل تومانی 12,684 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز گیلد اف گواردینس 569,604,001 میباشد.

گیلد اف گواردینس چیست؟

قیمت لحظه ای گیلد اف گواردینس: 0.1877258 دلار

گیلد اف گواردینس (Guild Of Guardians) یک بازی چند نفره، فانتزی و اکشن RPG می باشد که در آن بازیکنان تیم رویایی خود را از گواردینس (Guardians) می سازند و در یک انجمن برای کسب جوایز حماسی به رقابت می پردازند. چشم انداز آنها ساخت محبوب ترین RPG جهان می باشد که میلیون ها بازیکن می توانند اشتیاق خود را برای بازی به دارایی واقعی تبدیل کنند. آنها در سفری هستند تا صنعت بازی را مختل کنند و آینده بازی و کسب درآمد را بسازند - دنیایی که در آن گیمرها می توانند بازی مورد علاقه خود را انجام دهند، در حالی که به طور همزمان به عنوان بخشی از یک اقتصاد عظیم و جهان باز تجارت می کنند.

 

گیلد اف گواردینس (Guild of Guardians) با Guardians Guild Limited همکاری می کند و یک ارز درون بازی را منتشر و توزیع می کند که در بازی موبایل گیلد اف گواردینس (Guild of Guardians) استفاده می گردد.

 

ارز درون بازی جی او جی (GOG) ، یک توکن ERC-20 است که توسط Guardians Guild Limited ایجاد، صادر و توزیع می گردد. بازیکنان می توانند با انجام بازی، توکن جی او جی (GOG) را به صورت رایگان به دست آورند و هر زمان که بخواهند دارایی جدیدی را در بلاک چین بریزند، خرید و فروش اولیه یا ثانویه انجام دهند یا در مورد تصمیمات مهم بازی رای دهند، باید توکن جی او جی (GOG) را خرج کنند.