Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
GRSUSDT
0
0
0
GRS
GRSIRT
0
0
0
GRS

مختصر از ارز گروستل کوین (GRS)

  • - ارز دیجیتال گروستل کوین با نام شناخته شده ی Groestlcoin و نماد اختصاری GRS در رتبه 639# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز GRS با قیمت 0.5378115000 تتر و معادل تومانی 31,879 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز گروستل کوین 85,102,699 میباشد.

گروستل کوین چیست؟

قیمت لحظه ای گروستل کوین: 0.5378115 دلار

گروستل کوین (Groestlcoin) جدیدترین شبکه فناوری و روشنایی با هزینه های زیراتمی می باشد . گروستل کوین Groestlcoin (GRS) که در 22 مارس 2014 با تمرکز بر پیشرفت فناوری راه اندازی گردید،برای SEGWIT، TAPROOT و Lightning Network آماده می باشد.

 

ارز رمزنگاری شده به عنوان نرم افزار منبع باز در مدل همتا به همتا عمل می کند (معاملات مستقیماً بین پرداخت کننده و گیرنده پرداخت انجام می شود). این بدان معنی است که هیچ واسطه قابل اعتمادی مانند بانک یا پی پال برای تأیید جزئیات فرستنده و گیرنده لازم نیست. در عوض، تراکنش‌ها توسط گره‌ها تأیید می‌شوند (شبکه رایانه‌ها/کاربران که در سطح جهانی پخش می‌شوند) و در یک دفتر کل باز به نام بلاک چین ثبت می گردند.

 

ایده اصلی ایجاد گروستل کوین (Groestlcoin) ایجاد یک مدل پرداخت الکترونیکی بود که صرفاً مبتنی بر اثبات ریاضی بود. این سیستمی است که مستقل از نفوذ مقامات متمرکز می باشد، یک ارز قابل انتقال به صورت الکترونیکی و بلافاصله با هزینه بسیار کمی می باشد.

 

گروستل کوین ها (Groestlcoin) توسط ماینرها در شبکه آن به عنوان پاداشی برای تایید تراکنش ها ایجاد می شود. زمانی که تمام سکه ها استخراج شوند، تنها 105 میلیون گروستل کوین (Groestlcoin) (GRS) وجود خواهد داشت.