Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
GRTIRT
0
0
0
GRT
GRTUSDT
0
0
0
GRT

مختصر از ارز گراف توکن (GRT)

  • - ارز دیجیتال گراف توکن با نام شناخته شده ی The Graph و نماد اختصاری GRT در رتبه 44# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز GRT با قیمت 0.2170453300 تتر و معادل تومانی 13,357 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز گراف توکن 9,548,413,347 میباشد.

گراف توکن چیست؟

قیمت لحظه ای گراف توکن: 0.2170453 دلار

گراف (Graph) یک پروتکل نمایه‌سازی برای جست‌وجوی داده‌ها برای شبکه‌هایی مانند اتریوم و IPFS است که برنامه‌های کاربردی زیادی را هم در DeFi و هم در اکوسیستم گسترده‌تر Web3 نیرو می‌بخشد. گراف (Graph) قصد دارد ساخت برنامه ‌های غیرمتمرکز (یا همان DApps) را با کمک GraphQL در شبکه ‌های غیرمتمرکزی مثل اتریوم ساده‌ تر کند. یک سرویس میزبانی شده در حال تولید وجود دارد که شروع ساخت بر روی گراف (Graph) را برای توسعه دهندگان آسان می کند و ابن شبکه غیرمتمرکز اواخر امسال راه اندازی می شود. گراف (Graph) در حال حاضر از نمایه سازی داده ها از اتریوم، IPFS و POA پشتیبانی می کند و به زودی شبکه های بیشتری به این تعداد اضافه خواهند شد.

تا به امروز، بیش از3000 زیرگراف (Graph) توسط هزاران توسعه‌دهنده، برای برنامه‌های کاربردی مانند Uniswap، Synthetix، Aragon، AAVE، Gnosis، Balancer، Livepeer، DAOstack، Decentraland و بسیاری دیگر به کار گرفته شده است. میزان استفاده از گراف (Graph) با بیش از 50 درصد MoM رشد داشته است و در ماه سپتامبر 2020 به بیش از 7 میلیارد جستجو رسیده است.

گراف (Graph) دارای یک جامعه جهانی است و بیش از 200 Indexer Nodes در شبکه آزمایشی و بیش از 2000 متصدی در برنامه Curator از اکتبر 2020 را شامل می شود. گراف (Graph) منابع مالی مورد نیاز برای توسعه شبکه را از اعضای جامعه، VCهای استراتژیک و افراد با نفوذ در بلاک چین شامل Coinbase Ventures، DCG، Framework، ParaFi Capital، CoinFund، DTC، Multicoin، Reciprocal Ventures، SPC، Tally Capital و غیره سرمایه جمع آوری کرد.بنیاد گراف(Graph) همچنین فروش عمومی GRT را با مشارکت 99 کشور (غیر از ایالات متحده) با موفقیت به پایان رساند.گراف (Graph) از نوامبر 2020 تا کنون حدود 25 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

تیم گراف (Graph) شامل متخصصانی از بنیاد اتریوم، OpenZeppelin، Decentraland، Orchid، MuleSoft است که منجر به IPO و خرید توسط Salesforce، Puppet، Redhat و Barclays شده است.

تیم بنیان گذاران اولیه شامل Yaniv Tal (سرپرست پروژه)، براندون رامیرز (سرپرست تحقیق) و Jannis Pohlmann (رهبر فناوری) است.

چه چیزی گراف (Graph) را منحصر به فرد می کند؟

گراف (Graph) در تلاش است تا زیرساخت های عمومی غیرمتمرکز قابل اعتماد مورد پذیرش بیشتری قرار بگیرند. برای اطمینان از امنیت اقتصادی شبکه گراف (Graph) و یکپارچگی داده های مورد پرسش، شرکت کنندگان از Graph Token (GRT) استفاده می کنند. GRT یک توکن کاری است که توسط Indexers، Curators و Delegators قفل می شود تا خدمات نمایه سازی و سرپرستی را به شبکه ارائه دهد.