Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
HBARUSDT
0
0
0
HBAR
HBARIRT
0
0
0
HBAR

مختصر از ارز هدرا هش گراف (HBAR)

  • - ارز دیجیتال هدرا هش گراف با نام شناخته شده ی Hedera و نماد اختصاری HBAR در رتبه 30# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز HBAR با قیمت 0.0801813100 تتر و معادل تومانی 4,928 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هدرا هش گراف 35,759,799,034 میباشد.

هدرا هش گراف چیست؟

قیمت لحظه ای هدرا هش گراف: 0.0801813 دلار

هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) پرکاربردترین، پایدارترین و عمومی ترین شبکه عمومی برای اقتصاد غیر متمرکز است که به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا برنامه های قدرتمند غیرمتمرکز (DApps) ایجاد کنند.

این سیستم به عنوان یک سیستم عادلانه تر و کارآمدتر طراحی شده است که برخی از محدودیت هایی را که پلتفرم های قدیمی مبتنی بر بلاک چین با آن روبرو هستند از بین می برد-مانند کندی عملکرد و بی ثباتی.

بودجه این ارز دیجیتال از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) در آگوست 2018 تأمین شد و اولین بار در سپتامبر 2019 تقریباً یک سال بعد، دسترسی آزاد به شبکه اصلی خود را آغاز کرد. به عنوان بخشی از ICO ، سرمایه گذاران قادر به خرید توکن یوتیلیتی بومی این پلت فرم (HBAR) با نازل ترین قیمت ممکن بودند.

توکن HBAR در شبکه عمومی هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) نقش دوگانه ای دارد.

اول از همه، HBAR سوختی است که به خدمات هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) ، مانند قراردادهای هوشمند، ذخیره فایل و معاملات منظم، نیرو می بخشد. دوم، از آن برای کمک به امنیت شبکه استفاده می شود زیرا کاربران HBAR می توانند برای کمک به حفظ یکپارچگی این پلتفرم، توکن های خود را به اشتراک بگذارند.

هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) دو بنیان گذار دارد: دکتر لیمون برد (Dr. Leemon Baird) و منس هارمون (Mance Harmon).

دکتر لیمون برد به عنوان سرمایه گذار الگوریتم اجماع توزیع شده هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) شناخته می شود و در حال حاضر به عنوان دانشمند ارشد هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) کار می کند.

قبل از تاسیس هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) ، بایرد بیش از یک دهه تجربه در زمینه های مختلف علوم رایانه و نقش های امنیتی داشت و پیش از این به عنوان دانشمند ارشد تحقیقاتی در مرکز آکادمی توسط تحقیقات فضای مجازی کار می کرد. او همچنین بنیان گذار و مدتی نیز مدیر ارشد فناوری در Swirlds Inc. ، پلتفرمی برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز بوده است.

 از سوی دیگر ، منس هارمون مدیرعامل هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) و یک مجری مجرب فناوری و کارآفرین با تجربه است. هارمون حدود دو دهه تجربه انجام وظایف اجرایی در شرکت های برجسته را دارد که بسیاری از آنها در صنعت امنیت فناوری اطلاعات هستند. منس هارمون نیز مانند دکتر لیمون برد، مقام دوم را در Swirlds Inc. به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل آن دارد.

چه چیزی هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) را منحصر به فرد می کند؟

بر خلاف سایر پلتفرم های ارز رمزنگاری شده، هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) بر روی یک بلاک چین معمولی ساخته نشده است. در عوض، یک نوع کاملاً جدید از فناوری دفتر توزیع شده را معرفی می کند که به هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) معروف است.

این فناوری به آن اجازه می دهد تا بسیاری از گزینه های مبتنی بر بلاک چین را در چندین زمینه کلیدی، از جمله سرعت، هزینه و مقیاس پذیری بهبود بخشد. معاملات هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) به طور متوسط فقط 0.0001 دلار آمریکا کارمزد دارد و معمولاً در کمتر از پنج ثانیه به مرحله نهایی می رسد. به طور کلی، هدرا هش گراف (Hedera hashgraph) ادعا می کند که می تواند بیش از 10،000 تراکنش در ثانیه (TPS) را انجام دهد-در مقایسه با حدود 5-20 برای محبوب ترین بلاک چین های مبتنی بر اثبات کار (PoW).