Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
HEROIRT
0
0
0
HERO
HEROUSDT
0
0
0
HERO

مختصر از ارز متا هیرو (HERO)

  • - ارز دیجیتال متا هیرو با نام شناخته شده ی Metahero و نماد اختصاری HERO در رتبه 843# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز HERO با قیمت 0.0040491900 تتر و معادل تومانی 280 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز متا هیرو 5,095,643,290 میباشد.

متا هیرو چیست؟

قیمت لحظه ای متا هیرو: 0.004049190 دلار

متا هیرو (Metahero) فناوری اسکن و مدل‌سازی سه بعدی را به بازار می‌آورد که آواتارهای سه بعدی و آیتم‌های مجازی فوق‌العاده واقعی را برای استفاده در بازی‌ها، VR، رسانه‌های اجتماعی و مد آنلاین تولید می‌نماید. این فناوری همچنین امکان ایجاد NFT ها را از آثار هنری و کلکسیونی های دنیای واقعی فراهم می کند.

 

ماموریت این تیم این است که پذیرش کریپتو را به سطح بعدی برساند. ارزهای دیجیتال به همه ما قدرت می‌دهند تا اکوسیستم‌های مستقل و عادلانه‌تری ایجاد کنیم و فرصت‌های جدیدی بسازیم. هدف آنها این است که این آینده را با یافتن راه‌های جدید و جذاب برای تسریع پذیرش انبوه و آوردن افراد غیر رمزنگاری به جلو ببرند. Metascanning به بخشی روزمره از متاورس تبدیل خواهد شد. به عنوان پلی بین واقعیت و قلمرو دیجیتال می باشد. فناوری نسل بعدی آنها گیمرها، هنرمندان، کارآفرینان و کاربران را به روش‌هایی که قبلاً دیده نشده است، درگیر می‌کند و به هم متصل می‌کند.

 

آواتارهای سه بعدی اتاقک های سه بعدی متا هیرو (Metahero) که در سرتاسر جهان قرار گرفته اند به هر کسی اجازه می دهد هر چیزی، از جمله خود را، با وضوح بسیار بالا اسکن کند. یک کاربر به سادگی باید برنامه متا هیرو (Metahero) را نصب کند و مقدار مناسبی از توکن های هیرو (HERO) برای پرداخت هزینه اسکن در سایت داشته باشد. آواتارهای متا هیرو (Metahero) در عرض چند دقیقه تولید می شوند.

 

NFT های سه بعدی اسکن آثار هنری در NFT های سه بعدی به روشی مشابه انجام می شود که در آن زمان استفاده با متاسکنر آن ها برای استفاده از توکن هیرو (HERO) بومی آنها و به ازای هر مورد اسکن شده پرداخت می شود.

 

هیرو (HERO) توکنی است که برای حداکثر کارایی و کاربرد ساخته شده است: توکن هیرو (HERO) توکن انحصاری برای استفاده در اکوسیستم متا هیرو (Metahero) خواهد بود. این شامل تراکنش در بازار سه بعدی NFT، پرداخت اسکن، پرداخت حق امتیاز، و همچنین پرداخت اسکنرهای سه بعدی متا هیرو (Metahero) (مدل FRANCHISE) می گردد.