Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
HNSIRT
0
0
0
HNS
HNSUSDT
0
0
0
HNS

مختصر از ارز هند شیک (HNS)

  • - ارز دیجیتال هند شیک با نام شناخته شده ی Handshake و نماد اختصاری HNS در رتبه 1101# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز HNS با قیمت 0.0135070400 تتر و معادل تومانی 809 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هند شیک 626,963,579 میباشد.

هند شیک چیست؟

قیمت لحظه ای هند شیک: 0.013507040 دلار

هند شیک (Handshake) یک پروتکل نام‌گذاری غیرمتمرکز و بدون مجوز می باشد که در آن هر همتای اعتبار سنجی و مدیریت منطقه نام‌گذاری ریشه DNS را با هدف ایجاد جایگزینی برای مقامات گواهی و سیستم‌های نام‌گذاری موجود انجام می‌دهد. نام‌ها در اینترنت در نهایت به بازیگران متمرکز با کنترل کامل بر سیستمی متکی هستند که صادقانه به آن‌ها اعتماد می‌کنند، زیرا در برابر هک، سانسور و فساد آسیب‌پذیر می باشند. هدف هند شیک (Handshake) آزمایش راه‌های جدیدی است که اینترنت می‌تواند امن‌تر، انعطاف‌پذیرتر و از نظر اجتماعی مفیدتر باشد، با یک سیستم همتا به همتا که توسط شرکت‌کنندگان شبکه تأیید شده است

هند شیک (Handshake) نیاز به توافق جهانی در مورد نام ها و صاحبان آن دارد. برای انجام این کار، تیم باید ترتیب زمانی که یک نام قبلاً به صورت غیرمتمرکز ثبت شده است را توسعه دهد. در اصل، تیم به توافق جهانی غیرمتمرکز در مورد سفارش نیاز دارد. هند شیک (Handshake) برای این کار از بلاک چین خود استفاده می نماید. هند شیک (Handshake) همه قوانین نرم افزاری یکسانی را اجرا می کند تا همه بتوانند به صورت برنامه نویسی در مورد مالکیت نام به توافق برسند. هنگامی که یک نام ثبت می شود، مالک یک کلید رمزنگاری دارد که تحت کنترل آنها است، که مالکیت را به خود اختصاص می دهد و می تواند رکوردهایی را در هند شیک (Handshake) بنویسد که منابع مرتبط با نام آنها را شناسایی، مجاز و مکان یابی می کند. از آنجایی که این رکوردها نیز سفارش داده می شوند، می توان اطمینان بیشتری در مورد منقضی بودن یا فعلی بودن سوابق داشت.

هند شیک (Handshake) از یک سیستم سکه سودمند برای ثبت نام استفاده می کند. هند شیک (Handshake) به جامعه آزاد و منبع باز بستگی دارد تا مالکیت و غیرمتمرکز کردن سیستم را در دست بگیرد.