Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
HNTIRT
0
0
0
HNT
HNTUSDT
0
0
0
HNT

مختصر از ارز هلیوم (HNT)

  • - ارز دیجیتال هلیوم با نام شناخته شده ی Helium و نماد اختصاری HNT در رتبه 117# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز HNT با قیمت 3.3713733700 تتر و معادل تومانی 207,488 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هلیوم 160,875,442 میباشد.

هلیوم چیست؟

قیمت لحظه ای هلیوم: 3.37137 دلار

هلیوم (HNT) یک شبکه غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین برای دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) است.

شبکه اصلی هلیوم (HNT) که در جولای 2019 راه اندازی شد، به دستگاه های بی سیم کم مصرف اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و داده ها را در سراسر شبکه نودهای خود ارسال کنند.

نودها به شکل Hotspot هستند که ترکیبی از یک دروازه بی‌سیم و یک دستگاه استخراج بلاک چین است. کاربرانی که نودها را به اجرا در می‌آورند، در واقع استخراج می‌کنند و ارز دیجیتال هلیوم (HNT) یعنی HNT را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

هدف هلیوم (HNT) آماده‌سازی ارتباطات اینترنت اشیا برای آینده، شناسایی نارسایی‌ها در زیرساخت‌های فعلی از بدو تاسیس در سال 2013 است.

امیر حلیم (Amir Haleem)، شاون فانینگ (Shawn Fanning) و شان کری (Sean Carey) سه بنیانگذار هلیوم (HNT) هستند که این شرکت را در سال 2013 راه اندازی کردند.

حلیم دارای پیشینه فعال در ورزش های الکترونیکی و توسعه بازی است. در مقابل، فانینگ به دلیل توسعه Napster، سرویس اشتراک‌گذاری موسیقی که یکی از اولین سرویس‌های اینترنتی معمولی همتا به همتا (P2P) در اواخر دهه 1990 بود، به خوبی شناخته شده است.

در عین حال، کری نقش‌های توسعه‌ای متعددی را قبل از هلیوم داشت که شامل شرکت بهینه‌سازی تبلیغات Where بود که توسط PayPal خریداری شد.

چه چیزی هلیوم (HNT) را منحصر به فرد می کند؟

هدف هلیوم (HNT) بهبود قابلیت های ارتباطی دستگاه های بی سیم اینترنت اشیا (IoT) است. در سال 2013، زیرساخت‌های اینترنت اشیا هنوز در مراحل اولیه بود، اما توسعه‌دهندگان می‌خواستند تمرکززدایی را به پیشنهاد خود اضافه کنند، از این رو در ادبیات رسمی از آن به عنوان «شبکه مردمی» یاد می‌کنند.

جذابیت اصلی آن برای دارندگان دستگاه ها و علاقه مندان به فضای اینترنت اشیاء خواهد بود و مشوق های مالی امکانات بیشتری را برای دسترسی به آن فراهم می کند.

شرکت‌کنندگان شبکه Hotspots را خریداری می‌کنند - ترکیبی از یک دروازه بی‌سیم و یک ماینر - یا خودشان را می‌سازند. هر هات اسپات پوشش شبکه را در شعاع مشخصی فراهم می کند و همچنین توکن اصلی هلیوم (HNT) ، HNT را استخراج می کند.