Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
HOTUSDT
0
0
0
HOT
HOTIRT
0
0
0
HOT

مختصر از ارز هولو (HOT)

  • - ارز دیجیتال هولو با نام شناخته شده ی Holo و نماد اختصاری HOT در رتبه 171# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز HOT با قیمت 0.0022401300 تتر و معادل تومانی 132 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هولو 173,354,759,643 میباشد.

هولو چیست؟

قیمت لحظه ای هولو: 0.002240130 دلار

هولو (Holo) یک پلتفرم توزیع شده همتا به همتا برای میزبانی برنامه های غیرمتمرکز است که با استفاده از Holochain ساخته شده است، چارچوبی برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز که نیازی به استفاده از فناوری بلاک چین ندارد. هدف هولو (Holo) این است که به عنوان پلی بین اینترنت گسترده تر و برنامه های ساخته شده با استفاده از Holochain عمل کند و یک اکوسیستم و بازاری را ارائه دهد که در آن برنامه های غیرمتمرکز به راحتی در دسترس هستند، زیرا آنها توسط شرکت کنندگان شبکه هولو (Holo) در اینترنت میزبانی می شوند.

شبکه هولو (Holo) با استفاده از توکنی به نام HoloFuel که به طور فعال در حال آزمایش است و به عنوان یک سیستم حسابداری برای پرداخت هزینه خدمات میزبان ها عمل می کند، در دسترس خواهد بود. در سال 2018، این پروژه یک توکن ERC-20 به نام HOT - که با نام HoloToken نیز شناخته می‌شود - به عنوان یک "IOU" تولید کرد که پس از راه‌اندازی برای HoloFuel قابل بازخرید خواهد بود.

هولو (Holo) توسط آرتور براک (Arthur Brock) و اریک هریس-براون (Eric Harris-Braun) راه اندازی شد که هر دو از کدنویسان قرارداد باتجربه هستند. این دو برای اولین بار در دسامبر 2016 به عنوان بخشی از پروژه MetaCurrency، توسعه دهنده ابزار و فناوری طراحی شده برای قدرت بخشیدن به اقتصاد همتا به همتا ، کار روی این پروژه را آغاز کردند. هولو (Holo) تا حدی بر اساس Ceptr، یک چارچوب همکاری همتا به همتا برای برنامه های غیر متمرکز که این دو قبلا روی آن کار کرده بودند، مدل سازی شد.

چه چیزی را هولو (Holo) منحصر به فرد می کند؟

با توجه به گرین پیپر هولو (Holo) ، این پروژه طراحی شدت هاست تا به عنوان پلی بین Holochain که نشان دهنده دنیای فناوری ارز دیجیتال و کاربران روزمره است، عمل کند. این پروژه چندین نوآوری را برجسته می‌کند که می‌گوید «تغییر بزرگی را در چشم‌انداز برنامه‌های کاربردی و ارزهای رمزنگاری‌شده ایجاد می‌کند»، از جمله توانایی میزبانی برنامه‌های همتا به همتا در اینترنت برای کاربران اصلی.

شبکه هولو (Holo) بر مجموعه‌ای از میزبان‌ها متکی است که قدرت ذخیره‌سازی و پردازشی را برای برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده با استفاده از Holochain فراهم می‌کنند. میزبان‌ها یا نرم‌افزاری را روی رایانه خود نصب می‌کنند که در پس‌زمینه اجرا می‌شود و به‌طور خودکار قدرت پردازش اضافی را به برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر Holochain اختصاص می‌دهد، یا از یک دستگاه اختصاصی مانند HoloPort استفاده می‌کنند. در عوض، هاست ها در HoloFuel پرداخت می شوند، توکنی که به طور خاص برای تراکنش های کوچک طراحی شده است. انتظار می رود طراحی HoloFuel به شبکه هولو (Holo) اجازه دهد تا میلیاردها تراکنش همزمان را پردازش کند.