Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
HTUSDT
0
0
0
HT
HTIRT
0
0
0
HT

مختصر از ارز هوبی توکن (HT)

  • - ارز دیجیتال هوبی توکن با نام شناخته شده ی Huobi Token و نماد اختصاری HT در رتبه 103# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز HT با قیمت 2.8101246000 تتر و معادل تومانی 144,396 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هوبی توکن 162,233,844 میباشد.

هوبی توکن چیست؟

قیمت لحظه ای هوبی توکن: 2.81012 دلار

توکن هوبی توکن Huobi (HT) یک توکن مبتنی بر صرافی و ارز بومی صرافی کریپتو Huobi است. هوبی توکن Huobi (HT) می‌تواند برای خرید طرح‌های ماهانه وضعیت VIP برای تخفیف کارمزد تراکنش، رأی دادن به تصمیمات مبادله‌ای، دسترسی زودهنگام به رویدادهای ویژه Huobi، دریافت جوایز کریپتو از خریدهای فصلی و تجارت با سایر ارزهای دیجیتال فهرست شده در صرافی Huobi استفاده گردد.

تخریب هوبی توکن Huobi (HT)به خرید مجدد و سوزاندن 20% هوبی توکن Huobi (HT)از Huobi Global و Huobi DM اشاره دارد. در این میان، 5 درصد برای سوزاندن هوبی توکن Huobi (HT)«انگیزه تیم» استفاده می شود و هوبی توکن Huobi (HT) «انگیزه تیم» دیگر در گردش نیست. مکانیسم از بین بردن هوبی توکن Huobi (HT)در هر ماه باعث کاهش گردش خون هوبی توکن Huobi (HT) می شود.

Huobi ECO Chain که با نام Heco نیز شناخته می‌شود، به طور رسمی در 21 دسامبر 2020 راه‌اندازی شد، با ویژگی‌هایی مانند عملکرد بالا، هزینه گاز پایین، و تجربه کاربری بهتر بین زنجیره‌ای و غیره. با توجه به ارزش پیشنهادی بلندمدت هوبی توکن Huobi (HT)، هوبی توکن Huobi (HT) به تنها توکن کاربردی Heco تبدیل خواهد شد.

هوبی توکن Huobi (HT) گسترده است، که دارای یک پایگاه اجتماعی بالغ و نام تجاری خوب است که به آن امکان می دهد اتحادی هم افزایی با Heco را ایجاد نماید .