Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ICXUSDT
0
0
0
ICX
ICXIRT
0
0
0
ICX

مختصر از ارز آیکون (ICX)

  • - ارز دیجیتال آیکون با نام شناخته شده ی ICON و نماد اختصاری ICX در رتبه 264# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ICX با قیمت 0.2293311700 تتر و معادل تومانی 13,593 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آیکون 996,267,216 میباشد.

آیکون چیست؟

قیمت لحظه ای آیکون: 0.2293311 دلار

ایکون (ICON) یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز است که بر قابلیت همکاری تمرکز دارد. با «پروتکل انتقال بلاک چین» ایکون(ICON)، بلاک چین‌های مستقل مانند بیت ‌کوین و اتریوم می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تراکنش انجام دهند.

همچنین گفتنی است که این ارز دیجیتال امکان استفاده از زنجیره متقابل که بدون وجود لایه قابلیت همکاری مانند ایکون (ICON) غیرممکن است را امکان پذیر می کند.

شبکه ایکون (ICON) به عنوان یک پروتکل بلاک چین چند منظوره و مبتنی بر ارز رمزنگاری شده بومی ICX توصیف می شود که می تواند قراردادهای هوشمند را اجرا کند، پروتکل توافقی BFT-DPoS (تخصیص اثبات سهام) را بپذیرد و از یک پروتکل اقتصادی-حکومتی به نام DPoC (تخصیص شده) استفاده کند).

شبکه ایکون(ICON)  توسط یک موتور بلاک چین اختصاصی به نام 'loopchain' اداره می شود و توانایی انجام صدها تراکنش در ثانیه را دارد. پروژه ایکون(ICON) برای اطمینان از یکپارچگی و شفافیت داده های به اشتراک گذاشته شده بین موسسات و شرکت ها و انتقال دارایی های متقابل بر روی بلاک چین های ناهمگن بدون یک سازمان متمرکز راه اندازی شده است.

 شبکه ایکون(ICON)در نظر دارد تا در بلندمدت به یک زنجیره بین‌المللی تبدیل شود که چندین بلاک چین را بر اساس فناوری BTP به هم متصل می‌کند.

بلاک چین ایکون(ICON) توسط loopchainاداره می شود که یک موتور بلاک چین است که توسط ICONLOOP طراحی شده است.