Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
INDIUSDT
0
0
0
INDI

مختصر از ارز ایندی (INDI)

  • - ارز دیجیتال ایندی با نام شناخته شده ی indi و نماد اختصاری INDI در رتبه 192# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز INDI با قیمت 0.0021748800 تتر و معادل تومانی 136 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ایندی 115,513,331 میباشد.

ایندی چیست؟

قیمت لحظه ای ایندی: 0.002174880 دلار

درباره رمز ارز INDI

رمزارز INDI یک پروتکل مبتنی بر بلاکچین است که برای توسعه و ترویج تجارت الکترونیکی و پرداخت های دیجیتالی طراحی شده است. هدف اصلی این پروتکل،

ایجاد یک اکوسیستم جهانی برای پرداخت های دیجیتالی است که با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم می کند.
 
توکن اصلی INDI با نام INDICA صادر شده است. این توکن برای انجام تراکنش ها و پرداخت های دیجیتالی در اکوسیستم INDI استفاده می شود.
 
از ویژگی های مهم این پروتکل می توان به سرعت بالا و هزینه های کمتر برای انجام تراکنش ها، امنیت بیشتر در پرداخت های دیجیتالی و قابلیت استفاده در سراسر جهان اشاره کرد. همچنین، با توجه به همکاری INDI با برخی از شرکت های بزرگ در صنعت تجارت الکترونیک، این پروتکل به سرعت به عنوان یکی از پروتکل های موثر در این حوزه شناخته شده است.
با توسعه تکنولوژی شاهد پروژه‌های جدید و جذابی در زمینه بلاکچین و ارز دیجیتال هستیم. یکی از این پروژه‌ها، ارز دیجیتال IndiGG است. توکن ارز دیجیتال IndiGG توکن INDI است. در حال حاضر ارز دیجیتال IndiGG دارای رتبه ۴۱۸۴ در میان رمزارزهایی است که در صرافی های ارز دیجیتال لیست شده‌اند. جهت بررسی کامل پروژه ارز دیجیتال IndiGG می‌توانید به وایت پیپر رمزارز IndiGG که در این صفحه موجود است مراجعه کنید. اگر مدت‌زمان قابل‌توجهی در ارزهای دیجیتال فعال بوده باشید، احتمالاً می‌دانید که بسیاری از پروژه‌ها در دنیای ارزدیجیتال ادعا می‌کنند که ابزار مفیدی ارائه می‌دهند، بااین‌حال، بسیاری از آن‌ها از حل کردن مشکلات دنیای واقعی عاجز هستند.