Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
IOTXUSDT
0
0
0
IOTX
IOTXIRT
0
0
0
IOTX

مختصر از ارز ایو تکس (IOTX)

  • - ارز دیجیتال ایو تکس با نام شناخته شده ی IoTeX و نماد اختصاری IOTX در رتبه 149# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز IOTX با قیمت 0.0415849200 تتر و معادل تومانی 2,602 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ایو تکس 9,441,378,929 میباشد.

ایو تکس چیست؟

قیمت لحظه ای ایو تکس: 0.0415849 دلار

ایوتکس (IoTeX) یک زیرساخت بلاک چین مقیاس پذیر و با محوریت حریم خصوصی برای اینترنت اشیا (IoT) است که هماهنگی دستگاه های مستقل را با «ارتباط دنیای فیزیکی، بلوک به بلوک» به توده ها می آورد. ماموریت ایوتکس (IoTeX) ایجاد یک اکوسیستم باز است که در آن انسان ها و ماشین ها می توانند با اعتماد تضمین شده، اراده آزاد و حریم خصوصی در تعامل باشند. پلتفرم ایوتکس (IoTeX) به طور منحصربه‌فردی، محاسبات محرمانه سخت‌افزاری امن و بلاک‌چین را ترکیب می‌نماید تا داده‌های قابل اعتماد از دستگاه‌های مورد اعتماد را برای استفاده در Dapps قابل اعتماد فعال کند.

ایوتکس (IoTeX) با هدف فعال کردن تعاملات قابل اعتماد و شفاف بین نهادهای مختلف در شبکه ایوتکس (IoTeX) ، از جمله نمایندگان، سهامداران، سازندگان محصول، ارائه دهندگان خدمات و مصرف کنندگان، کاربردهای متعددی دارد. در نهایت، سکه ایوتکس (IoTeX) و توکنومیک های مکمل، انگیزه های اقتصادی و اعتباری ایجاد می کنند که تضمین می نماید شبکه ایوتکس (IoTeX) به شکل غیرمتمرکز حفظ می شود و محصولات "Powered by IoTeX" به طور موثر خدمات ارائه می دهند.

ایوتکس (IoTeX) دارای یک برنامه نمایندگان باز و کاملاً غیر متمرکز است، هر کسی که حداقل شرایط را برآورده کند می تواند به آن بپیوندد. نمایندگان توسط دارندگان توکن برای نمایندگی کل شبکه ایوتکس (IoTeX) با حفظ اجماع، گسترش آگاهی پروژه، سازماندهی ابتکارات در سطح جامعه و موارد دیگر انتخاب می شوند. در ازای خدمات خود در حفظ شبکه، به همه نمایندگان ایوتکس (IoTeX) پاداش داده می شود. میانگین جوایز شرط بندی سالانه 8٪ می باشد .