Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
IQUSDT
0
0
0
IQ
IQIRT
0
0
0
IQ

مختصر از ارز اوری پدیا (IQ)

  • - ارز دیجیتال اوری پدیا با نام شناخته شده ی Everipedia و نماد اختصاری IQ در رتبه 304# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز IQ با قیمت 0.0106661500 تتر و معادل تومانی 630 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اوری پدیا 18,212,526,356 میباشد.

اوری پدیا چیست؟

قیمت لحظه ای اوری پدیا: 0.010666150 دلار

اوری پدیا (Everipedia) یک پایگاه دانش جهانی است که در آن افراد می‌توانند مقاله‌هایی را که بیشتر مورد علاقه‌شان است بخوانند، و در آن مشارکت نمایند.

مقاله اوری پدیا (Everipedia) می تواند در مورد هر چیزی باشد که برای کاربران جالب باشد ، به طوری که کاربران می توانند در مورد هر چیزی که کنجکاو هستند غوطه ور شوند. کاربران می‌توانند بیش از یادگیری کارهای جالب در اوری پدیا (Everipedia) انجام دهند - کاربران همچنین می‌توانند با افراد دیگری که به همان چیزهایی که کاربران انجام می‌دهند اهمیت می‌دهند ارتباط برقرار کنند و دیدگاه خود را در مورد آنچه برای کاربران مهم است به اشتراک بگذارند.

توکن‌های آی کیو (IQ) برای تشویق مشارکت‌کنندگان برای ایجاد و نگهداری محتوا در شبکه اوری پدیا (Everipedia) استفاده می‌گردند. مشارکت‌کنندگان می‌توانند محتوا را به مقاله‌های اوری پدیا (Everipedia) ویرایش کنند، مقاله‌های جدید ایجاد کنند و به ویرایش‌های پیشنهادی رأی دهند. دارندگان توکن آی کیو (IQ) همچنین با رای دادن به هر گونه ارتقاء پروتکل اساسی در اداره شبکه اوری پدیا (Everipedia) نقش دارند.

مشارکت کنندگان برای شرکت در شبکه اوری پدیا (Everipedia) ، از طریق ایجاد محتوا و رای دادن به محتوای پیشنهادی، با توکن های آی کیو (IQ) پاداش می گیرند. آی کیو (IQ) همچنین می تواند برای ایجاد بازارهای جدید و پیش بینی در بازارهای موجود در Prediqt.Everipeda.org استفاده شود. کاربران می توانند اسناد Prediqt را بخوانند تا نحوه عملکرد آن را بیاموزند.

در مجموع 500 توکن آی کیو (IQ) به عنوان پاداش هر 30 دقیقه توزیع می شود. پاداش‌های آی کیو (IQ) بین ویراستارانی که ویرایش‌های پذیرفته شده را پیشنهاد می‌کنند و رأی‌دهندگانی که با اکثریت رأی می‌دهند تقسیم می‌شود. پاداش ضریب هوشی فردی متناسب با ارزش کل مشارکت های کاربر تعیین می گردد. این شامل:

1. آی کیو (IQ) برای ویرایش های پذیرفته شده در شبکه شرط بندی شده است .

2. آی کیو (IQ) برای رای اکثریت به خطر افتاد.