Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
IRISUSDT
0
0
0
IRIS
IRISIRT
0
0
0
IRIS

مختصر از ارز آی آر آی اس نت (IRIS)

  • - ارز دیجیتال آی آر آی اس نت با نام شناخته شده ی IRISnet و نماد اختصاری IRIS در رتبه 672# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز IRIS با قیمت 0.0263600200 تتر و معادل تومانی 1,565 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آی آر آی اس نت 1,616,379,566 میباشد.

آی آر آی اس نت چیست؟

قیمت لحظه ای آی آر آی اس نت: 0.0263600 دلار

شبکه آی آر آی اس (IRIS) یک اینترنت از زنجیره‌های بلوکی می باشد که برای ارائه یک پایه فناوری طراحی شده است که ساخت برنامه‌های کاربردی تجاری توزیع شده را تسهیل می نماید. شبکه Cosmos از طریق پروتکل استاندارد IBC با معرفی لایه‌ای از معناشناسی خدمات در شبکه، می‌خواهیم راه‌حلی نوآورانه ارائه کنیم که مجموعه‌ای کاملاً جدید از سناریوهای تجاری را امکان‌پذیر می‌سازد که منجر به افزایش مقیاس و تنوع شبکه Cosmos می‌شود.

در "مرکز" شبکه آی آر آی اس (IRIS) یک بلاک چین به نام IRIS Hub قرار دارد که یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) است که بر روی Cosmos SDK و Tendermint ساخته شده است. این اولین هاب منطقه ای خواهد بود که به عنوان یکی از مناطق آن به Cosmos Hub متصل می شود. هاب آی آر آی اس (IRIS) مجهز به یک پروتکل خدماتی است که پردازش تراکنش های درون زنجیره ای را با پردازش داده های خارج از زنجیره و اجرای منطق تجاری هماهنگ می کند. ما همچنین پروتکل IBC را برای تسهیل فراخوانی زنجیره‌ای متقابل از آن خدمات خارج از زنجیره، در صورت تمایل، تقویت کرده‌ایم. پروتکل خدمات و پروتکل IBC پیشرفته می‌تواند در نهایت به Cosmos SDK بازگردانده شود و به کاربران SDK اجازه دهد زنجیره‌های بلاکی را توسعه دهند که با آن سازگار است. شبکه آی آر آی اس (IRIS) SDK های ویژه زبان برنامه نویسی را در دسترس مشتری قرار می دهد تا ارائه و مصرف خدمات خارج از زنجیره در شبکه آی آر آی اس (IRIS) را آسان کنند.

 

هاب آی آر آی اس (IRIS) نشانه بومی خود را دارد که به نام آی آر آی اس (IRIS) شناخته می شود. که برای خدمت به سه هدف در شبکه طراحی شده است.

 

1. شرط بندی. مشابه توکن ATOM در Cosmos Hub، توکن آی آر آی اس (IRIS) به عنوان یک توکن برای ایمن سازی بلاک چین PoS استفاده خواهد شد.

 

2. کارمزد معامله. توکن آی آر آی اس (IRIS) همچنین برای پرداخت کارمزد تمامی تراکنش ها در شبکه آی آر آی اس (IRIS) استفاده خواهد شد.

3. هزینه خدمات. لازم است که ارائه دهندگان خدمات در شبکه آی آر آی اس (IRIS) هزینه های خدماتی را که در توکن آی آر آی اس (IRIS) تعیین می شود، دریافت نمایند.

در نظر گرفته شده است که شبکه آی آر آی اس (IRIS) در نهایت از تمام نشانه های کارمزد لیست سفید از شبکه Cosmos پشتیبانی کند، که می تواند برای پرداخت هزینه تراکنش ها و هزینه های خدمات استفاده گردد.