Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
JASMYUSDT
0
0
0
JASMY
JASMYIRT
0
0
0
JASMY

مختصر از ارز جسمی کوین (JASMY)

  • - ارز دیجیتال جسمی کوین با نام شناخته شده ی JasmyCoin و نماد اختصاری JASMY در رتبه 59# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز JASMY با قیمت 0.0281414700 تتر و معادل تومانی 1,730 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز جسمی کوین 49,299,999,677 میباشد.

جسمی کوین چیست؟

قیمت لحظه ای جسمی کوین: 0.0281414 دلار

جاسمی (JASMY) یک شرکت پلتفرم اینترنت اشیا می باشد که مأموریت دارد زیرساختی را فراهم نماید که به هر کسی امکان استفاده بدون خطر و ایمن از داده ها را می دهد.

جاسمی (JASMY) یک پلتفرم اینترنت اشیا را ارائه می دهد که می تواند به طور ایمن و کارآمد داده های ارسال شده از دستگاه های IoT را با استفاده از ایده خود و جدیدترین فناوری بلاک چین مدیریت نماید. ما همچنین خدماتی را ارائه می‌کنیم که به کاربران امکان می‌دهد با خیال راحت دستگاه‌های IoT را مدیریت و کار کنند، و همچنین به شرکت‌های مشتری اجازه می‌دهد وضعیت دستگاه‌های IoT را درک کرده و آنها را به صورت مرکزی مدیریت نمایند. جاسمی (JASMY) با ایجاد محیطی که در آن شرکت های مشتری می توانند داده های اندازه گیری شده توسط اینترنت اشیا را تجزیه و تحلیل و استفاده کنند، به ایجاد خدمات جدید ارزش افزوده کمک خواهد کرد. در عین حال، تجزیه و تحلیل داده‌هایی را که به حقوق فردی احترام می‌گذارند، با روشی دموکراتیک با استفاده از فناوری بلاک چین از نوع مدیریت غیرمتمرکز ممکن می‌کنیم، که با پلتفرم‌های موجود که به طور متمرکز داده‌های شخصی را مدیریت می‌کنند، متفاوت است.

SKC یک سرویس اصلی پلتفرم Jasmy IoT است که می تواند به طور ایمن و متمرکز داده های مختلفی را که متعلق به افراد است و از زندگی روزمره تولید می شود، بر اساس ایده اصلی "دموکراتیزه کردن داده ها" مدیریت نماید. SG یکی دیگر از خدمات اصلی پلتفرم Jasmy IoT است. با استفاده از SG می توان دستگاه های اینترنت اشیا را به راحتی و به صورت ایمن در شبکه اصلی بلاک چین ثبت کرد و در عین حال محیطی را که فقط کاربر مالک می تواند به آن دسترسی داشته باشد، محقق می نماید.

“جاسمی (JASMY)” یک توکن سفارشی است که بر روی پلتفرم اتریوم ایجاد گردیده است. این بر اساس استاندارد ERC20 می باشد. بنابراین از امنیت و قدرت پردازش شبکه اتریوم برخوردار می باشد. این توکن همچنین می‌تواند توسط تعداد نامشخصی از افراد و کسب‌وکارها برای انتقال توکن‌ها با استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی، مانند تلفن‌های هوشمند یا لپ‌تاپ، به عنوان مدرک مبادله ارزش یا پرداخت برای خدمات استفاده گردد. با محدود نکردن قابلیت استفاده، توکن می تواند اهداف گسترده ای داشته باشد.