Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
JEWELUSDT
0
0
0
JEWEL
JEWELIRT
0
0
0
JEWEL
DeFi Kingdoms

مختصر از ارز دیفای کینگ دامز (JEWEL)

  • - ارز دیجیتال دیفای کینگ دامز با نام شناخته شده ی DeFi Kingdoms و نماد اختصاری JEWEL در رتبه 890# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز JEWEL با قیمت 0.1877997500 تتر و معادل تومانی 12,696 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دیفای کینگ دامز 113,970,464 میباشد.

دیفای کینگ دامز چیست؟

قیمت لحظه ای دیفای کینگ دامز: 0.1877997 دلار

دیفای کینگ دامز (DeFi Kingdoms)  یک بازی، یک DEX، یک فرصت استخر نقدینگی، یک بازار از NFT های کاربردی نادر می باشد ، که همه اینها یکپارچه در شکل فوق العاده نوستالژیک هنر پیکسلی فانتزی انجام می گردد.

دیفای کینگ دامز (DeFi Kingdoms) قصد دارد یک اکوسیستم کامل از ویژگی‌ها باشد که شامل توکن جول (JEWEL) ، DEX، باغ‌ها، و دارایی‌های NFT (قهرمانان، تجهیزات، و پادشاهی‌ها) و همچنین فعالیت‌های بازی می باشد که می‌توان با آن NFT‌ها انجام داد. دیفای کینگ دامز (DeFi Kingdoms) یک صرافی غیرمتمرکز دارد که از پروتکل آزمایش شده و واقعی UniswapV2 استفاده می کند. سرمایه‌گذاری یکی از دلایل اصلی جذب این تیم به فناوری بلاک چین است و تیم می‌خواهد تجربه سرمایه‌گذاری را برای همه در داخل پادشاهی سرگرم‌کننده و لذت‌بخش کند.

توکن جول (JEWEL) بسیار بیشتر از یک رمز ارز معمولی می باشد. که ثابت شده است نماد اصلی ارزش در بازی، دیفای کینگ دامز (DeFi Kingdoms) می باشد. کاربران از آن برای خرید مفیدترین آیتم ها و NFT های منحصر به فرد مانند Heroes و Kingdoms در بازی و همچنین علاقه مندان مختلف درون بازی مانند افزایش سرعت ساخت و استقامت تازه استفاده می کنند. این توکن نه تنها برای آیتم‌های درون بازی و NFT‌های بی‌نظیر استفاده می‌شود، بلکه در استخراج نقدینگی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به کاربران امکان می‌دهد از طریق شرط‌بندی درآمد بیشتری کسب کنند. جول (JEWEL) همچنین یک نشانه حاکمیتی می باشد، بنابراین دارندگان در رشد و تکامل پروژه حق رای خواهند داشت.