Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
JGNUSDT
0
0
0
JGN
JGNIRT
0
0
0
JGN

مختصر از ارز جاگرنات (JGN)

  • - ارز دیجیتال جاگرنات با نام شناخته شده ی Juggernaut و نماد اختصاری JGN در رتبه 1436# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز JGN با قیمت 0.0279418000 تتر و معادل تومانی 1,941 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز جاگرنات 100,210,416 میباشد.

جاگرنات چیست؟

قیمت لحظه ای جاگرنات: 0.0279418 دلار

تکامل بعدی DeFi فراتر از امور مالی محض و به موارد استفاده مالی واقعی و فلسفه همه دارایی ها و نوآوری ها خواهد رفت. جاگرنات (Juggernaut) قصد دارد نسل بعدی زیرساخت بلاک چین را بسازد تا DeFi و NFT ها را غیرقابل توقف کند. جاگرنات (Juggernaut) معتقد می باشد که DeFi و NFT باید برای همه در دسترس و ساده باشد و می خواهد به همه کمک کند تا بخشی از انقلاب DeFi باشند و کلاس ها و نوآوری های دارایی جدید و جالب را تقویت کنند. جاگرنات (Juggernaut) محصولات زیر را ارائه می دهد:
1.JuggerWORLD صرافی باز BSC NFT می باشد  که در آن کاربران می توانند کلکسیون های منحصر به فرد NFT را ایجاد، خرید، فروش و تجارت نمایند .
2.JuggerSWAP بازاری برای جنبش DeFi می باشدو NFTها در حال حاضر بخشی از این جنبش به دلیل موارد ذکر شده در بالا هستند. علاوه بر این، جاگرنات (Juggernaut) می‌خواهد به کسب‌وکارها در سراسر جهان کمک کند تا مدل‌های جدیدی با DeFi ایجاد کنند، بنابراین باید با هر چیز خاصی سازگار شود. NFT ها می توانند سطح جدیدی از تجربه را در مورد بازی، موسیقی، هنر، خدمات مشتری و امتیازات وفاداری و غیره به ارمغان بیاورند. برای بسیاری از مشاغل موجود و جدید، کشف قدرت NFTها منطقی می باشد.
3.JuggerDRAW که در آن کاربر خوش شانس می تواند جوایز شگفت انگیز و کلکسیون های ملموس منحصر به فرد را با بازی های قرعه کشی NFT برنده شود.
جی جی ان (JGN) رمز درون جاگرنات  (Juggernaut) می باشد. کاربران باید جی جی ان (JGN) را برای ماشین های ماینینگ به اشتراک بگذارند، در حالی که شرط بندی جی جی ان (JGN) برای یک دوره زمانی تعیین شده برای دریافت پاداش DeFi لازم می باشد، اما این موضوع بر اساس پویایی بازار تغییر می نماید.