Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KANIRT
0
0
0
KAN
KANUSDT
0
0
0
KAN

مختصر از ارز بیت کن (KAN)

  • - ارز دیجیتال بیت کن با نام شناخته شده ی BitKan و نماد اختصاری KAN در رتبه 1165# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KAN با قیمت 0.0009384200 تتر و معادل تومانی 55 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیت کن 9,581,078,556 میباشد.

بیت کن چیست؟

قیمت لحظه ای بیت کن: 0.000938420 دلار

بیت کن (BitKan) یک پلتفرم سرمایه گذاری دارایی دیجیتال یک مرحله ای می باشد که طیف کاملی از خدمات از جمله بازارها، اخبار، جامعه، کیف پول های چند زنجیره ای و معاملات انبوه را ارائه می دهد.

بازار بلادرنگ: دسترسی به صدها پلتفرم معاملاتی در داخل و خارج از کشور، ارائه قیمت‌های بی‌درنگ، اطلاعات ارز، نمودارهای خط K و تعداد زیادی ابزار تحلیل تکنیکال برای بیت‌کوین چند پلتفرمی و سایر ارزهای دیجیتال مختلف.

 

اخبار جامع: جمع آوری بلادرنگ آخرین اخبار و اخبار از رسانه های بلاک چین در داخل و خارج از کشور،و به اخبار دایره ارز تسلط کامل دارد.

جامعه عمودی: سایت بیت کن (BitKan) K یک جامعه محتوای ارزش صنعت ارز دیجیتال پیشرو می باشد که  پیشگام سازوکار پاداش و سود سهام بود. تعداد زیادی از تولیدکنندگان محتوا مانند دایره ارز، پروژه های بلاک چین و خود رسانه ای را به خود جذب کرده است.

تجارت انبوه (نسخه حرفه ای): عمق بسیاری از صرافی های سطح بالا در سراسر جهان را جمع آوری کنید، بهترین عمق و بهترین قیمت را به کاربران معاملات ارز دیجیتال ارائه دهید و با یک حساب در جهان سرمایه گذاری کنید.

 

کیف پول چند زنجیره ای (نسخه حرفه ای): کیف پول بیت کن (BitKan)K از ارزهای رایج زنجیره عمومی مانند BTC، BCH، ETH، QTUM، DASH، SAFE و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.

نظارت ماینینگ: سرعت استخراج خود را در زمان واقعی بررسی کنید، به شما این امکان را می دهد که عملکرد ماشین ماینینگ را در هر زمان و هر مکان احساس کنید.