Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KAVAUSDT
0
0
0
KAVA
KAVAIRT
0
0
0
KAVA

مختصر از ارز کاوا (KAVA)

  • - ارز دیجیتال کاوا با نام شناخته شده ی Kava و نماد اختصاری KAVA در رتبه 135# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KAVA با قیمت 0.4244661700 تتر و معادل تومانی 25,365 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کاوا 1,082,855,129 میباشد.

کاوا چیست؟

قیمت لحظه ای کاوا: 0.4244661 دلار

Kava.io یک مرکز DEFIمتقابل زنجیره ای است که برنامه ها و خدماتی را به بزرگترین ارزهای دیجیتال دنیا ارائه می کند. پلتفرم کاوا (KAVA) به عنوان یک بانک غیرمتمرکز برای دارایی های دیجیتال عمل می کند که کاربران را با محصولاتی مانند استیبل کوین ها، وام ها و حساب های بهره دار متصل می نماید تا بتوانند کارهای بیشتری انجام دهند و با دارایی های دیجیتالی خود درآمد بیشتری کسب نمایند . کاوا (KAVA) با استفاده از Cosmos SDK، یک توسعه بلاک چین مدولار ساخته شده است. چارچوب پروتکل کاوا (KAVA) با مکانیزم اجماع مبتنی بر مناقصه اثبات سهام (PoS) عمل می کند که تحمل خطای بیزانسی، نهایی شدن فوری و امنیت را ارائه می نماید.

این پلتفرم دارایی های رمزنگاری شده را به عنوان وثیقه مانند BTC، XRP و ATOM می پذیرد. کاربر می تواند به پلتفرم دستور دهد که برای خود وام صادر نماید . (بدون طرف مقابل یا امتیاز اعتباری مورد نیاز باشد.) وام ها در یک سکه ثابت با دلار آمریکا به نام USDX برای کاربر صادر می گردد.

کاوا (KAVA) یک دارایی سهامی است که برای امنیت شبکه استفاده می گردد. همانطور که در Cosmos Hub، کاربران می‌توانند حق رای خود را به اعتبارسنجی‌ها (گره‌های اختصاصی شبکه که مسئول اعتبارسنجی تراکنش‌ها هستند) واگذار نمایند، در ازای آن، هزینه‌هایی از تراکنش‌ها و هزینه‌های پایداری که کاربران هنگام بستن CDP پرداخت می‌کنند، دریافت مینمایند. اعتبار دهندگان به نسبت کاوا (KAVA) که دارا می باشند رای می دهند و تفویض می شوند.