Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
KINUSDT
0
0
0
KIN

مختصر از ارز کین (KIN)

  • - ارز دیجیتال کین با نام شناخته شده ی Kin و نماد اختصاری KIN در رتبه 581# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز KIN با قیمت 0.0000172300 تتر و معادل تومانی 1.1986 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کین 2,935,737,051,545 میباشد.

کین چیست؟

قیمت لحظه ای کین: 0.0000172300 دلار

کین (Kin) به عنوان پول برای دنیای دیجیتال می باشد. برای تولید ارزش از طریق یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و مشترک در یک اکوسیستم دیجیتالی از برنامه‌ها و کاربرانشان استفاده می‌شود. بلاک چین کین (Kin) برای استفاده انبوه ساخته شده است و از اقتصاد دیجیتالی در سطح اکوسیستم پشتیبانی می کند که در آن توسعه دهندگان برنامه ها و مصرف کنندگان اصلی میلیون ها تراکنش خرد انجام می دهند.

 

توسعه دهندگان برنامه در هر کجا می توانند به طور یکپارچه Kin SDK را در پلتفرم خود ادغام کنند و به شرکای فعال در رشد اکوسیستم تبدیل گردند. وقتی توسعه‌دهندگان به اکوسیستم کین (Kin) ملحق می‌شوند، از موتور پاداش کین (Kin) (KRE) بهره می‌برند. KRE توسعه دهندگان برنامه را تشویق می کند تا تجربیات کاربر جذابی ایجاد کنند و زمانی که کاربران کین (Kin) را در برنامه های خود خرج می کنند به آنها پول می دهد.

 

کین (Kin) به توسعه دهندگان برنامه، سازندگان محتوا و کاربران راه جدیدی برای کسب ارزش واقعی از مشارکت خود در فضای دیجیتال مشترک می دهد. با کین (Kin) ، افراد با فعال بودن در اکوسیستم درآمد کسب می کنند و خرج می کنند. همه افراد در اکوسیستم در ساختن دنیای دیجیتالی منصفانه‌تری که در آن افراد با هم کار می‌کنند تا با هم موفق شوند، مشارکت می‌نمایند.

 

کین (Kin) دارای عرضه ثابت 10 تریلیون توکن است. 60 درصد آن به بنیاد کین (Kin) اختصاص دارد در حالی که حدود 10 درصد آن در سال 2017 توزیع گردیده است.